110. Hatim yalnızdeğilim kardeş efendimize s.a.v. e hediye paketi götürüyor....

m.eminokumus

Tecrübeli Üye
Silver
[sıze=3]selamün aleyküm dostlarım yalnızdeğilim kardeşimiz nasip olursa efendimizin s.a.v. Beldesine gidiyor ve bizler bu kardeşimiz vasıtasıyla efendimize s.a.v. Bize bıraktığı emanetin unutulmadığını göstermek için hatim yapmaya karar verdik, eğer sizlerde teşrif ederseniz eğer seviniriz....[/sıze]

[sıze=3]ey insanlar! Işte size, rabbinizden bir öğüt, gönüllerdeki dertlere bir şifa, müminlere doğru yolu gösteren bir hidayet ve rahmet geldi." (yûnus 10/57)[/sıze]

[sıze=3]isteyen kardeşlerimiz selavat sayılarını da söyleyebilirler[/sıze]

[sıze=3]cüzleri alan arkadaşlar bu ayın 27 sine kadar okuduklarını bildirirlerse seviniriz.şimdiden allah razı olsun.. ...[/sıze]

[sıze=4]1.cüz:tutaste okundu allah razı olsun[/sıze]
[sıze=4]2.cüz:tutaste okundu allah razı olsun[/sıze]
[sıze=4]3.cüz:el-emin okundu[/sıze]
[sıze=4]4.cüz:el-emin okundu[/sıze]
[sıze=4]5.cüz:el-emin okundu[/sıze]
[sıze=4]6.cüz:papadilma okundu[/sıze]
[sıze=4]7.cüz:papadilma okundu[/sıze]
[sıze=4]8.cüz: Hazanyeli [/sıze][sıze=3]okundu[/sıze]
[sıze=4]9.cüz: Hazanyeli[/sıze] [sıze=3]okundu[/sıze]
[sıze=4]10.cüz: Hazanyeli okundu[/sıze]
[sıze=4]11.cüz: Alındı okundu[/sıze]
[sıze=4]12.cüz: Alındı okundu[/sıze]
[sıze=4]13.cüz: Yadeller okundu[/sıze]
[sıze=4]14.cüz: Yadeller okundu[/sıze]
[sıze=4]15.cüz: Yadeller okundu[/sıze]
[sıze=4]16.cüz: Efsa[/sıze] [sıze=4]okundu[/sıze]
[sıze=4]17.cüz: Bekkain[/sıze] [sıze=3]okundu[/sıze]
[sıze=4]18.cüz:bekkain okundu[/sıze]
[sıze=4]19.cüz: Bekkain okundu[/sıze]
[sıze=4]20.cüz: [/sıze][sıze=4]ezel okundu[/sıze]
[sıze=4]21.cüz: [/sıze][sıze=4]ezel okundu[/sıze]
[sıze=4]22.cüz:kaihlli okundu[/sıze]
[sıze=4]23.cüz: Kaihlliokundu[/sıze]
[sıze=4]24.cüz:kaihlliokundu[/sıze]
[sıze=4]25.cüz:kader54 okundu[/sıze]
[sıze=4]26.cüz:kader54 okundu[/sıze]
[sıze=4]27.cüz:kader54 okundu[/sıze]
[sıze=4]28.cüz:kader54 okundu[/sıze]
[sıze=4]29.cüz:kader54 okundu[/sıze]
[sıze=4]30.cüz:kader54 okundu[/sıze]
.
selamunaleykum
herkesten allah razı olsun bende bir şey kalmadi sızlerı hiçmı hiç unutmadim dualarim sizinleydi gönul doştlari okunan hatim ve selamlari allahin izniyle teslim ettim.sızlerı ziyaretime bekleri m görusmek üzere allaha emanet olun selamun aleyküm ist.

Tutaste

Tecrübeli Üye
Silver
Aaaaa komşu sayılırız yalnız değilim:) Hurma ve zemzem için gelsem mi acep?:)

Önce bi valide sultandan izin koparıp, merdaneyi derin yerlere saklıyım:)) ondan sonra ya nasip:))

m.eminokumus

Tecrübeli Üye
Silver
selamunaleykum
herkesten allah razı olsun bende bir şey kalmadi sızlerı hiçmı hiç unutmadim dualarim sizinleydi gönul doştlari okunan hatim ve selamlari allahin izniyle teslim ettim.sızlerı ziyaretime bekleri m görusmek üzere allaha emanet olun selamun aleyküm......

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
ALLAH nasib ederse bende gelirim.Bu güzel duyguları neden msn,de paylaşmadınız.
Selam ben yeni üyeyim lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim kalabalıkta kaybolmuş gibi hissettim.
hoşgeldin hüzün çiçeğim. buraya üye olman demek ev sahibisin demek:) msn de niye paylaşmadınız derken anlayamadım...

selamunaleykum
herkesten allah razı olsun bende bir şey kalmadi sızlerı hiçmı hiç unutmadim dualarim sizinleydi gönul doştlari okunan hatim ve selamlari allahin izniyle teslim ettim.sızlerı ziyaretime bekleri m görusmek üzere allaha emanet olun selamun aleyküm...... üğurmumcu mah.akşemsettin mescitı* sehitler camii kartal ist.
aleykümselam ..rabbim sizlerdende razı olsun kardeşim. gelip o gül kokunuzu hissetmek , en güzeli olurdu ama mümkün değil benim için inşallah size yakın olanlar gelir...
artık tüm günahlarınız affoldu inşallah. rabbim bundan sonra ki yaşantınızı keşkesiz geçirmeyi ve bu ruhaniyetle hak huzuruna çıkmayı nasip etsin...

Ziyaretçilerden Sorular

S
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
Stevecrove
E
Cevaplar
0
Görüntüleme
31