Adam dayak yiyor vatandaş seyrediyor

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Bugün haberleri izliyordum çevre iş yeri kamera kayıtından bugün kü videoyu haber yaptılar.

Park halindeki taksici yanlışlıkla onunda park edilmiş motosiklete çarpıyor motosiklet düşüyor.

Motosikletin sahibi sarhoş elinde bıçakla geliyor, taksici de yardım etmek için arabadan iniyor ama sarhoşu gorunce araba etrafında kaçıyor (araba etrafında donuyor, kovalanıyor)

Yakınlarında bulunanlar ise izliyor

Taksici kayıp düşüyor, sarhoş taksiciyi bacağından bıçaklıyor.

Sarhoş sopa ile taksiciinin kafasına sopa ile bir kaç defa vuruyor.

Sonra polis aranıyor pols geliyor kaçan sarhoş yakalanıyor taksici hastaneye kaldırılıyor.
55000000000062461.jpg

ŞİMDİ SORUYORUM

İlla kolda rozet mi olması lazım POLİS Mİ yazması lazım bu sarhoşu linç etmek için!!!

Ey halk, bizim memlekette, ülkemizde yanıbaşımızda bir olay oluyor 3 kişi adamı tutamıyor izliyor ya.
Böyle bir haksızlığpa herkes gelebilir.

Demekki ben yolda birini dovmeye kalkışsam doverim kimse de bişey demez.

Burası sokak burası cadde bişey olmaz mantığı yanlış.

Herkesi anası bacısı var hatta kndisi var.

Bizim millete neredeyse güvenim kaybolacak.

Yaa arkadaş nasıl mudahale etsin millet??? Adam sarhoş diyorsun hem de elinde bıçak var sopa var diyorsun...Sen milleti ne sanıyorsun??? Karete ustası mı??? böyle bir durumda yapacak en güzel iş polisi aramaktır...Çünkü o adamla kavgaya kimse cesaret edemez..Cesaret etse bile ya o kişiye birşey olacak ya bana birşey olacak diye o ada birşey yapmaz.....yapamaz.....Millet canını yolda bulmadı sonuçta!!!.....

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Yok kardeşim sarhoş yahu 4 kişi üstüne yuruse adam bıçaklayacak mı bıçaklayamaz.
Osmancık ilçesinde aynı bu duruma benzer bir hal oldu tanıdığım bir adamın üstüne yürüdüler tek mudahale ile hallettim. Başıma geldiği zaman seyredilmesini istemem, enseye patlatırım.

ZiLaN_21

Tecrübeli Üye
Silver
haksızlığa boyun eğen dilsiz şeytandır....hal böyleyken susmak vey durmak kimseye yakışmaz can tatlıdır ama arkanı dönüp çekip gitmekte olmaz

Sell_!

Müslümanlar Kardeştir
Administrator
evet bu haberı bende ızledım .. adam taksının etrafında elınde piçak taksiciyi kovalıyor en sonunda bicaklıyor adamı herkeste izliyor cok ilgiç ve akıl almaz bir durum .. resmen burası ktürkiye dedirten haberdi