Ağlamamız gerekiyor mu?

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Ağlamamız gerekiyor mu arkadaşlar ne bu surat yahu...
Ölmedik daha haydin canlanın ama ölü gibide durmak lazım malum diğer tarafa antremanlı ve idmanlı gidelim :)

Isınma çalışmaları yapıyorsunuz anladım ben ben anlarım anlıyormuşum ben zekiyim zeki olmasamda olmaya çalışıyorum...:confused::cool:

İki günlük uykusuzluğun sonunda kendime gelebildim yahu...
Uyuduğum için değil hala uykusuzum da bende uykusuzluğa alıştım sanırım...

Bu huyumuda sevmiyorum aslında hizmet için uykusuz kalmak demek sağlıksız olmak ve vucud dengesini bozmak demektir...

Öyleyse her zaman hizmet değil yerinde ve kıvamında olması gerekiyor.
Biliyoruz ki sitemizin has bağımlı hastaları var maşallah olan aile oluyor iyi sıkaç bir dostluğa giriyor kimi kardeşlerimiz farklı niyetlerde bulunuyor...

Herkesin kendisine göre bahanesi var

Eh bende sizlerden
  • Bilgi öğrenmeye
  • Patronluk taslamaya
Geliyorum demiyorum....
Hizmet nedir?
Kendi şahsi görüşüm aynen şudur!!!
Var olan bir bilgiyi yaymak ve savunmaktır. Kısaca Var olan bilginin doğruluğunu bilenlerin yanlış bilenlere amaçlar doğrultusunda bildirmek ulaşmak ve sunmaktır...

Şimdiye kadar gördüğümüz bir çok islami site mevcut sayfalar hep aynıdır.
Yalnız biz bu sayfaları ana sayfada sol kısımda gördüğünüz bölümlerin alt kısımda olan yeşil olan yeri bizzat kendimiz hazırlamış bulunmaktayız. Kaynakları ile beraber belirttik...

Yalnız bilgi sunandan ve öğretmek isteyenden çok bilmeyenler öğrenmek istedikleri yerde kendi tezlerini savunmaktadır...Yani hizmet edenler sıfır ve güvensiz, hizmeti alanlar en güvenilirdir düşüncesi var bir çoğu kişide... Unutmayınız ki zemimi hazırlayanlar sadece hazırlamakla kalmaz huzuruda sağlarlar ve karar huzur atmosferine göre alınır. Her siteye insan lazım, kullanıcı lazım, üye sayımızın 4 de 1 ni silmişizdir. El-Emin i tanıyanlar bilir :)) Yada olaylara şahit olanlar olmuş ise bizde af yok arkadaşlar...

Neden derseniz af herkese sağlanır önce yönetici arkadaşlardan uygunsuz hareket eden üyeye uyarı mesajı gider. Uyarıyı dikkate almayan kişi hakkında yönetici arkadalımız durum bildiriyor diyor ki El-Emin biz vazifemizi yaptık denildiği zaman bir şansda biz verelim diyemeyiz...

Herkes çok harikulade, bir ben kötü patron :)
Diyeceksiniz ki kendini övüyorsun övmüyorum gördüğüm izlenimleri sizlere yansıtmak genel itibari ile buradan nasıl bir izlenim olduğunu sizlere paylaşmak istedim...

islamisohbet.gen.tr başka web sayfaları ile karıştırmayınız.
El emeği alın teri vardır.
Grafikleri sayfaları orjinal emek ile sarfedilmiştir. Yalnız hepsi demiyorum herkes sayfadan içerik alıp alıntı belirterek sayfalarımızdaki konuları başka adreslerde yayınlayabilirler...

Yalnız bazı programlar var içerikleri tamamiyle alıp oluşturuyor bir web sayfası...

Bu sefer hırsız karşı taraf değil biz olmuş oluyoruz...
Düşünün ki bizim 3 adet aynı cins karpuzumuz var...

1 sini ben aldım diğer ikisini arkadaşım aldı...
Arkadaşım eğer kendisinin ürettiğini söylerse karpuzun onun tarafından üretildiği anlaşılmış olur. Halbuki tam tersidir...

İşte günümüz islam muslumanları hemen hemen daleve işleri ile uğraşan olma yoluna giden hale gelmektedir..

Farkındaysanız Türkler zekidir kurnazdır deriz.
Halbuki biz muslumanlara hiç yakışmayan davranışlarla birde bununla gurur duyuyoruz..
Evet Turkuz gururluyuz, mutluyuz...
Bu cumlemden kürt, turk, alevi vs anlaşılmasın. Bu deyim de çarpıtılmış...
Hepimiz Türküz ama içinde ayrılmıştır.tabirimiz genel itibari ile hepsini kapsayan Türküz, Müslümanız... Sizin tabiriniz farklı olsa da bu benim şahsi tabirimdir.

Aslında sizde biliyorsunuz ki bu konuya yazdıkca hala yazar El-Emin ama biz anlatılmak istenileni anladık dediniz. Ok bende sizlere teşekkür ediyorum :)

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Sıkıldınız mı okurken..
:) malum yazı uzun ilk önce anaaa şurdan bi satır okuyum tamam Allah razı olsun anladık mi diyorsunuz :))