• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

AKP ' liler giremez miş!!!

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Bir üniversite öğrencisi diyor ki " Burası benim üniversitem buraya AKP'liler giremez" vs vs...
Eee be şer...siz sen ırkın dilin dinin ne olursa olsun devletin üniversitesi nerden senin oluyor.

Kimin soyundan sopundan olduğunun değil din dil ırk ve mezhep hatta bunları da geçtik partiyide futbol takımına çevirdiniz ya yazık size beee...

Ulan bu memleket ne hale gelmiş, yönetim sizde iken dikta şekilde yönetmişsiniz memleketi de şimdi de üniversite talebelerine mi sıkıştırıyorsunuz paraları.

Püüü...

Kuyruk acısı mı başladı?

Bir üniversite öğrencisi bu kadar mı salak olur! Hacettepe üniversitesi öğrencisi " Burası benim ünim buraya AKP'liler giremez" senin anan mı kurtardı bu vatanı...

Sen misin bu vatanın kuheylanı e be deyyusss...

Milyonlarca insanın oy verdiği ve seçtiği Türkiye'yi temsil eden bir parti çoğunluğun verdiği ve seçtiği partiye oy verenlere hakarettir bu.

Benim istemediğim bir parti çoğunluğun seçimi ile gelmiş olsa yaw saygı duyuyoruz da sizin nerenize ne geldi de bu kadar acıdı ? Bunu biz biliyoruz da müslümanları köle gören sizler halen ahmak kafalarınızla ve sizi doğuranların sizi yetiştirenlerin ve sizin cebinizi dolduranların edepsizliği şer..liği taa sülalenize işlemiş de sizi doğuranlarda adam edememiş sizi çünkü kendileri de adam değildi.

Ben bu hükümetin yerinde olsam hangi syasi parti olursa olsun Askere, Polise, Doktora, hemşireye, Öğretmene taş atan kurşun sıkan, devletine milletine söven talebeyi müebbet memursuzluk cezası keserim.

Yahu biz çocuklarımızı okusun diye gönderiyoruz,
memlekete fayda sağlasın diye okutuyoruz,
Okusunlar diye dolmuşlarda indirim yaptırıyoruz,
Okuyun diye ev kiralattırıyoruz,
Okuyun diye fakültelere indirimli elektrik su vs veriyoruz.

Ehh sen gel burda yap yapacağını, evladım sen ne işin var üniversitede adam olamadıktan sonra...

Bu tiplerden vatana bir fayda gelmez.
Ancak birbirlerini şey eder bu tipler...

Ağır oldu ama kendi adıma özür dilerim.

Son düzenleme: