Ameliyat olacak hasta için dua

A

Aslıhan ŞAHİN

Misafir
Ekli dosyayı görüntüle 1093

Değerli okuyucumuz, siz bu yazıyı okurken ruh halinizi çok iyi anlıyorum. Yalnız değilsiniz. Biz müslümanlar her namazımızda zorda olanlar için dua ediyoruz. Kim bilir şu an hangi hastanın, annenizin veya babanızın, belki evladınızın belki eşinizin veya kardeşinizin yanındasınız... Zor günler geçirdiniz ve geçirmiş olmalısınız. Her ne kafar siz bu yazıyı okurken tanışmış olmasakta Allah bulunduğunuz ortamda sizlere ferahlık versin.

Hastamızın durumu ile ilgili cevap yazabilirsin biz okuyoruz. Bizzar dua edebiliriz.

Ameliyata girerken okunacak dua 'yı sizlerle paylaşmak istedim. Başımdan bir hadise geçti ve bu duayı tanıdık eş dost hatta buradaki üyeler ile beraber okuduk.
Herşeyin bir duası var Ameliyata girerken de ameliyat duası veya işlerin hayrlı gitmesi ve sonuçlanması için okunacak dua var tabiki.

İhtiyar bir annem var yarın sabah ameliyat olacak
Sizler için kadir gecesine hatim ve dua hazırlığı yapıyordu. İnşallah yarım kalmaz.
İhtiyarlıktan dolayı riskli bir ameliyet.
Çıkmayabilirde (diyorlar)
Bildiğiniz dualardan dualarınızı bekliyorum.

Ameliyata girerken okunacak dua

Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen
"Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz."

ALLAH razı olsun öyle güzel yazmışsınız ki. Benim kardeşim 7 yaşında . yürüyemiyor ameliyat olacak Mayıs'ın 7 sinde. . Kalça çıkığı var.. çift taraflı ... Allah'a dua ediyoruz hergün biran önce olsa ve birsey olmadan sağ şiddetli evimize gelse. içim çok ferah ama yine de ameliyat bu.. geri dönüşü yok hiç birşeyin. . İkiz kardeşi de var o da çok korkuyor. . bizi de dualarinizdan eksik etmeyin Allah rızası için. . her ne derdiniz varsa Allah inşallah şifa versin herkese.. Hayırlı Kandiller

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Aslıhan kardeşim dualarımız kardeşin için ve bütün hasta olup şifa bekleyen Rabbimizin kulları için.
Allah güzel haberler almayı nasşb etsin.