Başörtülülere 'öcü' diye hakaret eden Tiyatrocu

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
#1
serra_yilmazin_allaha_inanci_da_yokmus13520066990_h947610.jpg


Başörtülülere 'öcü' diye hakaret eden Tiyatrocu Serra Yılmaz'ın ateist olduğu ortaya çıktı.


Serra Yılmaz, bir röportajında “Öldüğünde Allah'ın karşısına çıktığında sana ne söylemesini istersin” sorusuna şu cevabı veriyor:

“Benim öyle bir niyetim yok. Yani benim bir Allah'ım olmadığına göre bir şey diyecek bir Allah beklemiyorum. Ama ola ki varsa herhalde bana şey diyecek; bak gördün mü nanay işte, inanmıyordun.”

Serra Yılmaz ardından kahkahayı basıyor…

[SAYFA EKLE]http://video.haber7.com/play.video.php?id=25114[/SAYFA EKLE]

Serra Yılmaz, Habertürk'te katıldığı bir programda başörtülülere yönelik olarak sarf ettiği “Başörtülülerden korkuyorum. Geçen hastanede karşılaştım. Öcü gibi geldi, korktum” sözleriyle gündemde. (Habervaktim)
 

mücahid23

Acemi Üye
Silver
#3
serra yılmaz ve onun gibi çağdaş ateist, müşrik, ve kafirler aslandan korkmuş yaban eşekleri gibi ( müddessir/49-51) kurandan yüzçeviriyorlar, başörtülüleri öcü namaz kılan gençleri gerici gözüyle bakıyorlar. Belhum adal sıfatındadırlar bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar (Araf/179) öyle ya hayatı yiyip içmeden ve cinsel arzularını tatminden ibaret sanırlar.bilmezler miki insanları ve cinleri Allah ancak kendisine ibadet etsinler diye yaratmıştır ( zariyat/56) yine bunlar ahseni takvim üzere yaratıldıkları halde rezillikleri ve fıskı fücurlarıyla kendilerini esfelesafilin (aşağıların aşağısına) derecesine düşüren aşağılık mahluklarıdır