Başörtülülere 'öcü' diye hakaret eden Tiyatrocu

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
serra_yilmazin_allaha_inanci_da_yokmus13520066990_h947610.jpg

Başörtülülere 'öcü' diye hakaret eden Tiyatrocu Serra Yılmaz'ın ateist olduğu ortaya çıktı.

Serra Yılmaz, bir röportajında “Öldüğünde Allah'ın karşısına çıktığında sana ne söylemesini istersin” sorusuna şu cevabı veriyor:

“Benim öyle bir niyetim yok. Yani benim bir Allah'ım olmadığına göre bir şey diyecek bir Allah beklemiyorum. Ama ola ki varsa herhalde bana şey diyecek; bak gördün mü nanay işte, inanmıyordun.”

Serra Yılmaz ardından kahkahayı basıyor…

[SAYFA EKLE]http://video.haber7.com/play.video.php?id=25114[/SAYFA EKLE]

Serra Yılmaz, Habertürk'te katıldığı bir programda başörtülülere yönelik olarak sarf ettiği “Başörtülülerden korkuyorum. Geçen hastanede karşılaştım. Öcü gibi geldi, korktum” sözleriyle gündemde. (Habervaktim)

mücahid23

Acemi Üye
Silver
serra yılmaz ve onun gibi çağdaş ateist, müşrik, ve kafirler aslandan korkmuş yaban eşekleri gibi ( müddessir/49-51) kurandan yüzçeviriyorlar, başörtülüleri öcü namaz kılan gençleri gerici gözüyle bakıyorlar. Belhum adal sıfatındadırlar bunlar hayvanlar gibidir, hatta daha aşağılıktırlar (Araf/179) öyle ya hayatı yiyip içmeden ve cinsel arzularını tatminden ibaret sanırlar.bilmezler miki insanları ve cinleri Allah ancak kendisine ibadet etsinler diye yaratmıştır ( zariyat/56) yine bunlar ahseni takvim üzere yaratıldıkları halde rezillikleri ve fıskı fücurlarıyla kendilerini esfelesafilin (aşağıların aşağısına) derecesine düşüren aşağılık mahluklarıdır