bebegim icin dua istiyorum...

*Hicret...

Çalışkan Üye
Silver
Selamun aleykum dua kardesleri
Bir oğlum var ilk bebegimiz hani bebek ilk doğduğunda topugundan kan alınır ya bizdede oyle oldu simdi iki aylik ama Tlf geldi sağlık bakanlığından topuk kanında bir virus çıkmış dendi oda ak ciğeri etkiliyormus oyle bi rahatsizlikmiski sonu yatalak olabiliyomus :((( tabi hersey rabbimden gelir de rabbimin izniyle oyle bisey yoktur ınş. Tekrar topuk kanı verdik sali gunu sonuç cikcak. Tekrar virus çıkarsa hastaneye yatırcaklar nolur dua edin sonuclar temiz çıksın bebisin hiç bi hastalığı olmasın amin.... Tabi Allahin izni ile çıkmasin ...:(

Benzer konular

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
Ve aleykum selam. Bunu bizim le paylastigin icin sen sag ol Hicret. Bunun icin senin adina üzgünüm ve sunu diyeyim bu konuda öyle bir ümitsiz olma vede buna hic bir zaman kapilma vede bunu aklandan bilene gecirmesin.Sana bu derdi veren yüre rabbim dir ve o rabbul alemin verdigi gibi de almasini da bilir. Bu sana bir imtihan da olabilir her sey bir nasib meselesi takdir de ne var ise o olur bir baska ifade ile ancak basa gelir. Yüce rabbim senin yar ve yardimcin olsun, Allahu teala dan o cocuguna acil bir sifa dilerim.

*Hicret...

Çalışkan Üye
Silver
Ve aleykum selam. Bunu bizim le paylastigin icin sen sag ol Hicret. Bunun icin senin adina üzgünüm ve sunu diyeyim bu konuda öyle bir ümitsiz olma vede buna hic bir zaman kapilma vede bunu aklandan bilene gecirmesin.Sana bu derdi veren yüre rabbim dir ve o rabbul alemin verdigi gibi de almasini da bilir. Bu sana bir imtihan da olabilir her sey bir nasib meselesi takdir de ne var ise o olur bir baska ifade ile ancak basa gelir. Yüce rabbim senin yar ve yardimcin olsun, Allahu teala dan o cocuguna acil bir sifa dilerim.
Allah razi olsun ilk duydugumda cok kotu olmustum sonra aksam hocami ariyp sohbet ettik ondan sonra rahatlamistim cok sukur oyle bi hastalikda cikmadi