BENDEYAR Sinemalarda

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
İnanıyorsan en güçlü sensin, sloganıyla ,bir BENDEYAR geliyor... Heyecanlarla dolu, imanlarla süslü, herkesin izlemesi gereken BENDEYAR...
http://www.gozyasi.com.tr/sinema/index2.html

Bu tür dini filimlere destek olalım, gidelim izleyelim inşallah...

Bendeyar filminin şehrinize gelmesi için sinema salonlarına giderek Bendeyar filminin gelmesini istediğinizi salon yetkililerine iletiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

aysesemra

Acemi Üye
Silver
Sağolasın ben nasıl taşırım forma ,Bekkaine deyim de o açsın diye düşünür iken ooo bülbül telgrafı almış çoktan .
Allah razı olsun çok gururlu ve heyecanlıyım bizi anlatan bir film ivedilikle bekliyorum bizim buraya hemen gelir mi o da biraz üzüyor beni
Gençleri salona istek için göndermeye başladım........

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
toplu olarak devamlı sinema salonlarına gidilirse ,istek gönderilir sinema salonundan ablacım. erken gelir inşallah...

e ben uçan kuştan haber alıyom ablacım.yeterki gönderdiğin kuş beni bulabilsin:) Hak rızası için çalışan tüm kardeşlerimin yanındayım inşallah. benim elimden gelen bu...inşallah sinemaya gidip yorumda yaparız...tüm kardeşlerim gitsin inşallah..Hak rızası için çalışanlara destek olmalıyız...

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
bu akşam saat 19 00 da hilal tv anahaber bülteninde, bendeyar filmi hakkında bilgi verilecektir, senai demirci, haşim akten konuklardır...Merak edenlere duyrulur....