Buyrun Kahvaltıya

ruhefza

Super Moderator
KAHVALTININ ÖNEMİ:))
Metropolitan şehir yaşam tarzının benimsenmesinin giderek yaygınlaştığı tüm toplumlarda olduğu gibi, Türkiye'de de geleneksel kahvaltı alışkanlığından hızlı bir uzaklaşma gözlemleniyor.

Günün en önemli öğünü olan ve sağlıklı beslenmenin olmazsa olmaz koşulu olarak kabul edilen kahvaltının önemi (özellikle okul çocukları açısından) nereden geliyor?

Unutmayın! düzenli kahvaltı yapmak öğrenme, dikkat, verimlilik, yaratıcılık gücünde artış ve fiziksel dayanıklılık açısından son derece önemlidir. foruma gelen her üyenin mutlaka evden çıkmadan önce kahvaltı yapması sağlanmalı, yapamıyorsa formda kahvaltı yapmalarına uygun koşullar ayarlanmalıdır:D

ARTIK KAHVALTI YAPMADAN GELENLER BU SAYFAYA UĞRAYIP KARINLARINI Bİ GÜZEL DOYURSUN
AFİYET OLSUUUN:))

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
T Yemek Tarifleri 15
N Yemek Tarifleri 38

Benzer konular

ruhefza eline sağlık bu kadar emek çekip hazırlamışsın ama şimdi bunları kim yiyecek acaba :(:(

sen aşçımısın yoksa hep yemek konusuna geliyorsun:D:D:D

***KADİR***

Acemi Üye
Silver
aro kahvaltıyı çok severim evden bir iki lokma attım ağzıma çıktım trafiğe yakalanmim diye şimdi bu kahvaltıyaa hayır diyemem saol ellerine sağlık çok güzel:):):)

ruhefza

Super Moderator
Allahımm harikaaa görünüyorlarr
tesekkur belkıs

ruhefza eline sağlık bu kadar emek çekip hazırlamışsın ama şimdi bunları kim yiyecek acaba :(:( farkettimki burası obur bu site birden fazla yemek başlığı var:Dbir yiyen bulunur nasılsa
günün menüsü:D
ağız tadıD:
damak tadı:D

sen aşçımısın yoksa hep yemek konusuna geliyorsun:D:D:D

henüz ahçı yamağıyım :D:ama iddealıyım:))

emegine saglık mükellef bir kahvaltı ne yazıkki işe gelirken kahvaltı yapamıyom :(

pazar günlerini sevmemin sebeblerinden biride kahvaltı :D:D cok güzel oluyo herkes evde hepberaber kahvaltı yapması cok zevkli :))

ruhefza

Super Moderator
ruhefza iki kahvaltı resmi arasındaki fark
1.sinin metropolde hazırlanmış olması(lokanta)
2.sinin tamamen ev yapımı bir kahvaltı olması :p
ellerine sağlık hadi durma durma kaldır sofrayı sonra bulaşıkları yıka

durup dururken iştahım açıldı

arkadaşlar hazır kahvaltıdan kaçınalım
ukalık etmede yardımet isolif:D bütün bulaşıkları niye ben yıkıyom:eek::cool::cool::(