cadde'nin yöneticileri yemekteyizde=))

-GüLBeYaZ_

Güle Meftun-Forum Bilgini
Bende diyorumki bu beytullah nerede kaç gündür görünmüyor garibim o yemekten sonra nasıl ortalarda görünsün gülbeyaz ne ettin çocuğa çabuk söyle...
Yahu benim hiç haberim yok bi baktım bayılmış beytullah :D :)ama bu servisler karışmış çünkü ben akdeniz yöresinden yapacaktım yaww:D :D
ben bile bu menüyü sevmedim hele pasta öööööööööööööööggg

bende beytullah gibi gitmedim şükredin :D:D :D yemek servisinin dışında yorumlar çok güzel kardelen süpersin teşekkürler :))
senden korkmaya başladım seninle iyi geçinmek lazım yaww ne yapacagın belli olmaz senin :D :))

mervehh

Acemi Üye
Silver
abi ne programmıs yaa tüm izlerde tartısma programlarında adı geciyoo haa bi caddede eksikti oda olduuu cok da güzel olduu:D:D:D
emgine saglık kardesss gercekten komik olmus

Yahu benim hiç haberim yok bi baktım bayılmış beytullah :D :)ama bu servisler karışmış çünkü ben akdeniz yöresinden yapacaktım yaww:D :D

bende beytullah gibi gitmedim şükredin :D:D :D yemek servisinin dışında yorumlar çok güzel kardelen süpersin teşekkürler :))
senden korkmaya başladım seninle iyi geçinmek lazım yaww ne yapacagın belli olmaz senin :D :))
:aynen::aynen: kardelencicegim bu allah muhafaza:D:D

kavgam=ben zaten kıyma yemiyorum,tavukda yemiyorum,tereyağda yemiyorum,çilekte sevmem hiç uymadı bana bu yemekler

öldürsen inanmam:D :D :D :D
o bir konyalı:D :D :D:D

ama çok keyifli bi yazıydı
süpersin sen kardelençiçeğim
gülbeyazzz ıyyyy o kıl neydiki:D :D:D
hiç yiyemedim karnım hala aç
heheheheeh

cok iyi yawf kardelencicegim yaratıcılıgını ortaya koymuş;)

(yag cekiyimde sıra bana gelince biraz torpil gecer belki:D:D)

pen yöresel yemek yapacagum arkadaşlar kimse benim kadar iyi yöresel yemek

yapamas cok iddalıyım süprizlerimlede caddeyi coşturcam :tongue::tongue::6_18_5::6_18_5::6_18_5::6_18_5:
boşuna yağ çekme ben yokum yarışmada

Bende diyorumki bu beytullah nerede kaç gündür görünmüyor garibim o yemekten sonra nasıl ortalarda görünsün gülbeyaz ne ettin çocuğa çabuk söyle...

allah senin iyiliğini versin emi kardelen nerden aklına geldi böyle bişey yapmak
ama süper olmuş valla ne diyeyim ama orda bi eksik var oda sensin:D
amiiin

zuhahahaha çok komikti ya ellerine sağlık kardelen çiçeği bizim evdede oynuyoruz bu oyunu çok komik paylaşım için sağolun yanlız ben gülbeyazdan iyi aşçı olur diyorum:):)):))
orasını bilemem yorumlar ortada

pasta güzeldi aslında yarışma psikolojisi ve kıskançlık kimse beğendiğini söylemez:D ondan

servisler karışmadıı herşey ortada yok yok yok pasta güzell nasıl becerdiin kimse beceremez

abi ne programmıs yaa tüm izlerde tartısma programlarında adı geciyoo haa bi caddede eksikti oda olduuu cok da güzel olduu:D:D:D
emgine saglık kardesss gercekten komik olmus
aslında yarışmayı tasvip etmiyorum tiyee aldım sadece yarışmayı bu sayede birazcık eğlenelim istedim:)):6_18_5::6_18_5:

:aynen::aynen: kardelencicegim bu allah muhafaza:D:D

kavgam=ben zaten kıyma yemiyorum,tavukda yemiyorum,tereyağda yemiyorum,çilekte sevmem hiç uymadı bana bu yemekler

öldürsen inanmam:D :D :D :D
o bir konyalı:D :D :D:D

ama çok keyifli bi yazıydı
süpersin sen kardelençiçeğim
gülbeyazzz ıyyyy o kıl neydiki:D :D:D
hiç yiyemedim karnım hala aç
heheheheeh
kıskanç istee

gülbeyaz çok güzel olmuşlar bana sıra gelince bana önceki günden haber verin size mahçup kalmıyayım güzel şeyler hazırlıyayım aranızda acı sevmeyen varmı ogün o bana gelmesin mümkünse:D:D:D