cadde'nin yöneticileri yemekteyizde=))

yaaaaf yemekte kimdeyim sakın sende deme hazırlıksızım habersiz gelmeyin demiştim ama işte misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş:D:D:D haber edin nerdeyiz randevularımızı ona göre ayarlıyacağız:D:D:D

:):):):)yaff kızz sen buurda harcanıyon;)gel seni akparti kadıköyden belediye başkan adayı yapalım zaten kadıköy 20 yıldır chp de bitsin bu izdirap;):):))başkanımız kardelen başkanımız kardelen:):):):))

sen siyasetciler tarafından keşfedilmeye hazır hazinesin;):):))siyasette,geleceğin devlet kadını olabilirsin.tek endişem siyasetciler seni kapmak icin rekabete girip ic şavaş cıkabilir;):):)tamam şımarma şımarma:):)
şaka bir yada yorumların,konuların onu gösteriyoki zeki,akıllı birisin allah seni sevenlerine bağışlasın:)):)):))

:D:D:D:D tmm bu haftada nur nura cideyruz bakalım nelr yapıcak:D:D:D aslanyürek senin teklifide düşüncem bakalım ak parti beni kabul edermii:(:(:D:D:D:D
bak kız seni uyarıyorum!
ben sıcak kalpli ve ayrıca çok hoş sohpet biriym..
ayrıca çoook misafir perverimdir..
ona göre yorumlar hazırla yoksa vala masaya bir tane vuracam masa havaya uçacak bak yıkarım ortalığı tehdit olarak alma uyarı....!!!!!!!!
ha birde gelenler yemeklerimi beğenmeme gibi bir şansları yok eleştiriyede açık değilim hı ayrıca ve ben odadan çıkınca açık olan bir tlf koyarım odaya mutfaktan dinlerim ona göre konuşun:D:D:D:D

zaten sölememe gerek yok okadar güzel yemekler yaparımki caddedeki adminler dayanamazlarda beni banlarlar:D:D

bak kız seni uyarıyorum!
ben sıcak kalpli ve ayrıca çok hoş sohpet biriym..
ayrıca çoook misafir perverimdir..
ona göre yorumlar hazırla yoksa vala masaya bir tane vuracam masa havaya uçacak bak yıkarım ortalığı tehdit olarak alma uyarı....!!!!!!!!
ha birde gelenler yemeklerimi beğenmeme gibi bir şansları yok eleştiriyede açık değilim hı ayrıca ve ben odadan çıkınca açık olan bir tlf koyarım odaya mutfaktan dinlerim ona göre konuşun:D:D:D:D

zaten sölememe gerek yok okadar güzel yemekler yaparımki caddedeki adminler dayanamazlarda beni banlarlar:D:D
allah senin iyilğini versin emi çok güldüm yaa tm tmm bakıcaz artık bir çaresine :D:D:D:D