Çay nedir?

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Bir yabancı gözünde, türk çayı ve çağrışımları..Çok güzel bir video, izlemenizi tavsıye ederim...

nidesim senin izleyebileceğin bir video bulabilirsem onuda eklerim inşallah :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Benzer konular

hüzün çiçeği

Acemi Üye
Silver
Bekkain,im benim çayımı semaverde demlermisin ama elektirikli değil semaver kömürlü olsun :)) hanım yalnız içilmez diyor ama ben yalnızda içerim :))

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
güzel paylaşımlar için, teşekkürler gönül sızım :)
hüzün çiçeğim, sen yeter ki iste.. ben şincik yaktım semaveri, benim misafirhanenin yanında, hadi bekliyorum :)

hüzün çiçeği

Acemi Üye
Silver
güzel paylaşımlar için, teşekkürler gönül sızım :)
hüzün çiçeğim, sen yeter ki iste.. ben şincik yaktım semaveri, benim misafirhanenin yanında, hadi bekliyorum :)
ALLAH Razı olsun canımmmmm ımmm kömürün kokusuda geldi burnuma hele ben bir çayımı içeyim gözlemeyi üstüne yerim :) elin kolun ağrımasın her daim gönlün neşeli sofran bereketli olsun amin.

hüzün çiçeği

Acemi Üye
Silver
Icilmez Yanliz icilmez.. cunku Cay kokusunu duyar duymaz yanindayim Huzun cicegim...
Bekkain bir demlesin ben ordayim..hmm
Turk Cayini ve Turkiyemi ne kadar da cook ozledim ALLAHIM...
Buyur gel kardeşim benim çayım her daim hazır aygazın üzerinde istersen semaver,dede yaparım ama elektirikli :( o kömür kokusu sanki çaya başka bir tat katıyor :)

aysesemra

Acemi Üye
Silver
Bende isterim çaaaay bana da yer açın kardeşlerim.....

Ve bir bardak demli çayın , İnsanın yüreğini ısıtan şefkatine sığınıp ,
Susalım.........''

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
o nedemek ablam sensiz olur mu yaw :) hadi çay yine geçer belki ama gözlemeler boğazımızda kalır :D