Cin musallatindan kurtulus

veyselkarane

Acemi Üye
Silver
Ne zaman ki Fatihanin 4. ayeti geregi Sadece sana ibadet eder yalniz senden dilerim Rabbim dedim tevhidle Rabbimi birledim. 30 yillik hastaliklarim sifa buldu.Musallttan bu zikirle kurtuldum hayatim degisti.
ZUHRÛF-36: Kim Rahman’ın zikrini görmezlikten gelirse, Biz ona bir şeytanı musallat ederiz. Artık bu, onun bir yakın dostudur.)...

“O insanın önünde ve ardında devamlı sûretle nöbetleşerek görevlendirilen melekler vardır. Bunlar, Allah’ın emrinden ötürü, onu koruyup kollarlar.” (Rad, 13/11
İnsanları tehlikelerden korumak, kollamaktır. Bu koruyup kollama işi, Allah’ın kullarına yaptığı büyük bir lütuftur. Yoksa insanın, bir mikroptan bir depreme kadar, semavî ve arzî musibet ve tehlikeler gibi çepeçevre kendisini saran kötülüklerden korunması asla mümkün olmayacaktı. Bu yorum da, “Allah

kaf suresi 16 ) neden başka yollara sapıyorsunuz? Allaha giden bir tek yol vardır . Dua edin , o size icabet eder.
Kullarım, beni senden sorarlarsa, (bilsinler ki), gerçekten ben (onlara çok) yakınım. Bana dua edince, dua edenin duasına cevap veririm. O hâlde, doğru yolu bulmaları için benim davetime uysunlar, bana iman etsinler. ( Bakara 186 )...
Dogru yola girenlere gelince, Allah onlarin hidayetlerini artirmis ve onlara kötülükten sakinma carelerini ilham etmistir. Muhammed suresi 17..
Ey iman edenler Allah'tan korkun ve sâdıklarla beraber olun.” (Tevbe Suresi,119)

*MUCIZE DUA*
ÜVEYS ZIKRI
TARİFİ İMKANSIZ HUZUR VERİLİR.
MADDİ-MANEVİ SORUNLAR KOLAYCACIK ÇÖZÜLÜR.
TÜM SIKINTILARINIZDAN KURTULURSUNUZ.
SİZ VE SEVDİKLERİNİZ KORUMA ALTINA ALINMIŞ OLUR. İBADETLER KOLAY HALE GELMEYE BAŞLAR.
KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINIZ VARSA ALINIR.
TÜM KORKULARINIZ ALINIR. KORKUSUZ OLURSUNUZ.
NAMAZ KILMIYORSANIZ BİLE BU ZİKRE BAŞLAYIN, ALLAH NAMAZADA BAŞLATIR.
HASTALIKLARINIZ SİZDEN ALINIR, MANEVİ AMELİYAT YAPILIR. (EN ZOR HASTALIKLAR BİLE ALINIR)
HERGÜN EN AZ 1 AYET TÜRKÇE KURAN OKU, ARAPÇA BİLİYORSAN AYNI AYETİ;HEM TÜRKÇE HEM ARAPÇA OKUNUR.

YAPILIŞI(SIRASIYLA):

1)EUZU BESMELE (1 KERE)

2)100 KERE ''TEVBE ESTAĞFİRULLAH'' (SAYI SABİT)

3)EN AZ 100 SALAVAT ''ÖR: ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED''
(İSTEDİĞİNİZ SALAVAT OLUR, SAYIYI ARTTIRMANIZ YARARINIZA OLUR, BAŞINDA BESMELE YOK)

4)11 İHLAS + 1 FATİHA OKUNUR (HER SURENİN BAŞINDA BESMELE VAR)

5)HEDİYE: ALLAHIM OKUDUĞUM SURELERİN VE SALAVATLARIN SEVABINI HZ. MUHAMMED (SAV) E, ASHABINA, SAHABELERE, EHLİ BEYTE, YÜCE ALİSİNE, HİMMET EDEN SULTANLARA, DERS VEREN HOCALARIMIZA VE ONLARIN HOCALARININ RUHLARINA, HIZIR AS VE SEVDİĞİ EVLİYALARIN RUHLARINA, VEYSEL KARANE YE, TÜM ÜVEYSLERE, ŞEHİDLERE, SIDDIKLARA, SALİHLERE, ARİFLERE, GEÇMİŞ PEYGAMBERLERE, EVLİYALARA, ANAMA, BABAMA, KARDEŞİME, SEVDİKLERİME HEDİYE ETTİM AMİN.

6)EUZU BESMELE (1 KERE)
7)EN AZ 100 KERE ''LA İLAHE İLLALLAH'' SAYIYI ARTTIRMANIZ YARARINIZA OLUR.

KURALLAR:

-ABDESTLİ YAPILIR (BAYANLAR ÖZEL GÜNLERİNDE DE DEVAM EDECEKLER)

-ÖMÜR BOYU, HERGÜN YAPMAYA ÇALIŞIN, HERŞEYİ İLK GÜNDEN BEKLEMEYİN, SABIRLI OLUN.

-UNUTMAYIN Kİ EN BÜYÜK LÜTUF YÜCE ALLAH'I(CC) ZİKREDEBİLMEKTİR.

-GÜNBOYU HER SANİYE TEVHİDE DEVAM EDİYORUZ. YAPTIĞIMIZ KADAR YOL GİDERİZ. (KALP ZİKRİ)

www.veyselkarane.com
ZİYARETÇİ DEFTERİNDE DİĞER ÜVEYSLERİN YAŞADIKLARINI OKUYUN. VİDEOLARI İZLEYİN. ZİKİRE BAŞLADIĞINIZDA YAŞADIĞINIZ HALLERİ YORUMLATIN. İLETİŞİME GEÇİN.

-GÜNDE 2 KERE YAPILIR(SABAH-AKŞAM DAHA İYİDİR LAKİN SAATİ FARK ETMEZ GÜN İÇİNDE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN 2 KERE YAPINIZ