çok anlamli manidar sözler

MücTeHiD

Tecrübeli Üye
Süper Moeratör
Büyük Adam Olmana Lüzum Yok, Sadece Adam Ol Yeter...

Suya yazıyorum artık yüreğimdekileri.. Ne taşıyor, ne de haddini aşıyor..

Bilir misin ...ne acıdır insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması, Sen deyip ağlaması

Aşk'' Kelimesi Ne Kadar Çok Kullanılırsa Anlam Yükü O Kadar Azalır

Ne olursan ol ! 2 karis mermere 4 satir yazi olacaksin

thares

Tecrübeli Üye
Silver
Hayırlı bir eş ALLAH’IN kuluna özel bir ikramıdır. Hayırsız bir eş ise dünyanın en ağır imtihanıdır.
Körden değil Nankörden, Yüzsüzden değil İki Yüzlüden, Tipi bozuktan değil; Sütü bozuktan kork!
Herkes doğru insanı bulmak ister, yanılmamak için. Oysa kimse uğraşmaz, doğru insan olmak için.
İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerinde mi diye parmaklarını saymak zorundasın.
Kusur bulmak için bakma birine, Bulmak için bakarsan bulursun; Kusuru Örtmeyi Marifet edin kendine, İşte o zaman kusursuz olursun.
Unutma ki! Nefret ve Kinin ertesi pişmanlıktır... Ve her Canlıya ölüm vardır. İnsan Ölür ama Ölmeyen İnsanlıktır.
Zamanında anlattım ANLAMADIN, sonunda anlattım AĞLADIN, neyse anlayacağın dilden söylüyorum Sen KAYBETTİN!
Anladım ki ben sende bir rüzgârdım estim geçtim; ama unutma, Sende bende bir rüyaydın uyandım ve bittin.
Yuvasız kuşa bile dal verip yuva kurduran Rabbim... Hakkımızda en hayırlısı neyse bizlere de onu nasip eyle. AMİN

nlü ışık yakmayı, aydınlanmayı öğrenen kişiyi, güneş bile yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayıistiyorsan, geceye benzeyen benliğini yaver.

aysesemra

Acemi Üye
Silver
Aşk Dediğin Yüce MevLa... ALLAH ALLAH ALLAHKuşların Sultanı Leylektir. .Onun “lek, lek”leri nedir bilir misin?O: Hamd ü lek, Şükrü lek, Mülkü lek, yâ Müsteân!(Yâni hamd sana, şükür sana, mülk senin Ey kendisinden yardım beklenen Rabbim!) demektir.”Hz.Mevlana (İSRA)

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Müslümanın yoluna dikenler serseler, biz o dikenleri toplamasını da biliriz, gül dikmesini de... Abdurrahim ALICI

furkan3629

Acemi Üye
Silver
» bızım omrumuzde hayallerımız vardı ırmaklarında sandallarımızı yuzdurdugumuz,bızım omrumuzde dostlarımız vardı bır gun gormedıgımız de uzuldugumuz...