Dikkatimizi çeken bir öneri

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Platformda bazı arkadaşlarımıza özel mesaj göndermiştim.
Ne yapabiliriz şeklinde...!!!

İsmini vermeyeceğim Bir kardeşimiz aynen şunları yazmış özelden

Teşekkür ederim bu dostça düşüncelerinizden dolayı sn. el-emin..

Sitenizi oldukça çekici.. Umarım beklemediğiniz kadar başarılı olursunuz..

Ben Hz. Muhammed (sav) dönemi İslamı tercih eden bir insanım.. İslamı sadece Cuma hutbelerine sıkıştırmanın doğru olmadığını düşünüyorum..

Bu vesileyle tıpkı sevgili peygamberimizin yaptığı gibi her platformu sorunların tartışıldığı yer olarak görmeliyiz..

Ülkemiz, yaşadığımız dünya sorunlar yumağı ne yazık ki.. Elbet biz ülke gençliğininde söyleyecek bir çift sözü olmalı..

Belki alışagelmiş sözleri duymak yerine daha rasyonalist ve ötekileştirilmişlerin sesi olma hayalindeki bizlerin düşüncelerini de dostça karşılamanızı temenni ederim..

Yine diğer katı sitelerin, yasakçı yönetimleri yerine daha çoğulcu ve her görüşten gönüllü birlikteliği ümmet anlayışı çerçevesinde başarılarınızın devamı için tecrübeli bir üye olarak bu temennilerimi değerlendirmenizi beklerim..

Saygı ve sevgiyle...

Paylaşmak istedim eminim bu mesaj bir çok şeyi tarif ediyor ve yetkili arkadaşlarımız da dikkate alacaklardır.

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Yine bir özel mesajdan gelen öneri ise şöyle ve isim vermeyeceğim :)

Her turlu dusunce ve goruse saygi duyulacagini dusunuyorum.Ama sansurleme yapilmasi veya konusurken elden mikrofonun alinmasi demokrasi ile ortusmuyor.Biraz daha dikkatli olmak ve olmamiz gerekiyor fikirleri beyan ederken...Cok hassas arkadaslarimiz da bulunuyor aramizda...Hemen uzerine alinabiliyorlar...
Siyaset-politika-gunun toplumsal olaylari-toplumsal yanlis-iyi buldugumuz gelismeler-son yuzyildaki en buyuk ilerlememizi saglayan olay veya gerilememize neden olan sebepler zinciri-son politik ve siyasete iliskin okunan kitap paylasimi vs. konularda serbest kursu seklinde degerli arkadaslarimiz fikir beyan edebilirler.Yorum ve fikir beyan ederken parti ismi kullanilabilir diye dusunuyorum.Bu bolumde amac biz genclerin siyasete alistirmak,siyasete uzak duranlari yaklastirmak,onlara bir cift soz hakki vermek..Onlari dinlendiginin farkina vardirmak...Kategori sinirlamasi yapilmasindan yana degilim...Her insan yeterli duzeyde olgun oldugunu dusunuyorum...yanlislarimiz elbette olacak ama tekrar edilmemeli diye dusunuyorum.

Bunlar da dikkate alınıp uygulaması yapılacak Allahın izni ile inşallah... Bunun sözünü verdik inşallah.