Erdoğan gibisi Türkiye'ye bir daha gelmez

1Kubra

Çalışkan Üye
Silver
manset.jpg

Fethiye’de, hayatında ilk kez helikopter gören yaşlı bir adam, Başbakan Erdoğan’a övgüler yağdırdı.

Çevresinde toplananlara karşı Erdoğan’ı tek başına savunan yaşlı adam, “O adam gibi akıllı adam, bir daha gelmez Türkiye’ye” dedi.

Hasta nakli için Fethiye Devlet Hastanesi bahçesine inen ambulans helikopteri gören bazı vatandaşlar, helikopteri yakından inceledi hatıra fotoğrafı çektirdi. Hayatında ilk kez yakından bir helikopter gören yaşlı bir adam, “Helikopteri yakından gördüm. Çok memnunuz. Şu Tayyip Erdoğan’ın Allah ömrünü uzun etsin” diye konuştu.

ERDOĞAN GİBİ AKILLI ADAM GELMEZ

Çevredeki vatandaşların Başbakan Erdoğan ve AK Parti hükümetini eleştirmesine sinirlenen yaşlı adam, Başbakan Erdoğan ve hükümete övgüler yağdırdı. Eleştirilere ve yaşanan son gelişmelere aldırış edilmemesini öneren yaşlı adam ile çevresindekiler arasında geçen diyalog komik anların yaşanmasına neden oldu. Tek başına çevresindekilere karşı laf dalaşına giren yaşlı adam, “Hepsini bir tarafa bırak. Allah, Tayyip Erdoğan’ı dünya durdukça durdursun. O adam gibi akıllı adam, bir daha gelmez Türkiye’ye. Karılara maaş verdi. Benim hanım öleli 6 sene oldu. Yaşlı kadınların çalışması mümkün mü? Kadınlarda haya edep var” diye konuştu.

“KADINLARIN DUASI BU ADAMI YAŞATACAK”

Çevredeki bir vatandaşın biber fiyatlarının düşük olmasından dert yanmasına sinirlenen yaşlı adam, “Len, başlatma biberine. İsterse 20 kuruş olsun. Zarar ediyorsan yapma biberi. Vallahi billahi, dünyadaki kadınların duası bu adamı yaşatacak. Ergenekoncuları hapishaneye soktu. Ergenekoncular Menderes gibi adamı astı. Bu adamı da asacaklardı. Bu adam, dünya durdukça duracak. Bırak başka partiyi.”

Moderatörün son düzenlenenleri:

Benzer konular

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Hayrdır yadeller bu amcanın ilk defa gördüğüne mi şaşırdın.
Kastedilen tv lerde görmesi değil canlı canlı kendi gözleri ile aynı heliköpterle aynı mekanda olmak adamı baya mutlu etmiş :)

Demekki bu amcanın olduğu yere daha önce evliya çelebi gibi ordan oraya koşan bi başbakan görmemiş gördü.
Bu siteyi ilk açtığım yıllrda o zamanki üyeler de bana derdi evliya çelebi gibi ordan oraya gidiyorsun diye.
Samsun İstanbul Konya Amasya Kastamonu vs vs ordaki üyelerle görüş ortamı resimlendir sitede paylaş vs vs.

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Burda önemli olan helikopter değil ki... Hasta için gelen helikopter önemli olan. Kocaman adam helikoptere seviniyor. Bende görmedim helikopter. Görsem ne görmesem ne. Saçmalık....

Erdogani yere göğe sigdiramayacaklar yaa . Bari biraz mantıklı yerden vurgu yapın.

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
#yadeller_ abla sen neyini sevmiyon bilmiyorum ama sevenleri olduğu için saygı duyman lazım. Saçmalık yok ortada. O amcanın yerine kendini koyup empati yap. Seni alakadar etmiyorsa sukut et.

Bu ülkenin çoğu müslüman. Bu kadar arkasına halkı alan bir insan bir müslüman tarafından desteklenmiyorsa, birlik beraberlik yerine sizler gibi insanları başka tarafa çekerek negatif yönlerle cümlelerle sizleri bu denli düşündürüyorsa bu çok vahim durum. Anlamak için ileri zeka olmaya gerek yok.
Bunu be BBP nede SP başaramaz. Menderes Özal başardı şimdi Tayyip başardı. 30 40 senede bir olur bu ki fırsat şimdi ayağında. Gelecek nesillerine huzur bırakmak isteyenler çok başlıdan değil tek başta tek vücut olmalıdır.

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Iyide ben birşey demedim ki sen başlattin. Beenim muhalefet olduğumu bildiğin için oda. Hem herkes senin sevdiğini sevecek diye bi kaide varsa söyle.

Ayrıca istedigim yorumu da yaparım.küfür etmedim hakaret etmedim.sadece hey Allahim yaa dedim.deşiyorsan sonucuna da katlanman gerek !!

Yandas medya oldunuz mübarek

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Sene 97 de imam hatibe gidiyordum.
Bugün başörtü ile her yerde çalışılıyor. Bunu sp yapabişseydi o zaman yasaklanmazdı. O dönem iktidar olan sp başaramadı. Sp nin yapamadığını o dönem var olan MHP de yapamadı Anapta Bbp de. Yani ablacım bugün meclis askeriyenin kuklası değil. Ülkeyi Chp kökeni de yürütmüyor.
Başbakan çok güzel adımlar attı. Doğu karışık. Oralarda düzene girer inşalah. Devlet doğu halkının güvenini kazanmaya çalışıyor. Doğuyu silen eski zihniyet silerek belalı gösterip ülkeden ayıracaklardı.
Yani yazmaya bile gerek yok tabiki herkes hür. Sizler gibi değerli insanların başbakanın arkasında duramayışı gerçekten üzücü. CB seçimlerinde Ekmelettin e ver oyunu gitsin.
Ama ben Başbakana vereceğim ;)

Ziyaretçilerden Sorular

Cevaplar
8
Görüntüleme
278
2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
1,133