Esinizin çalismasina izin verirmisiniz?

ozlem_b

Acemi Üye
Silver
Re:

peki gerçekten çalismak zorumda olan bayanlar ne yapsin etrafimda çok ihtiyaci olanlar var.kocasinin kazandiGini nerelerde yediGi mechul olanlar vs....... en azindan onlara is veren olmak bir hayirdir diye umut ediyorum Allah c.c katinda..

Alayuntlu

Acemi Üye
Silver
Re:

Hanim kizimiz ilkokulu falan bitirdi..
Liseyi de bitirdi..
100 binlerce kisinin arasindan seçilerek üniversiteyi bitirdi...

Okul bitince de evlendi evinin kadini oldu çalismadi...

Bu milletin vergileriyle, gariban köylünün, memurun vergisiyle okuttuGu o kizin üzerinde koca bir milletin hakki vardir.

15 yillik öGrencilik hayatimda devlet beni en iyi okullarinda okuttu, en iyi öGretmenleri yolladi bana..
Ben de bu milletin bir erkek evladi olarak çalisip da milletime olan borcumu ödemeliyim...

EGer bir hanim kizimiz da bu sekilde önce Allah'in, sonra da Milletimizin ve devletimizin lütfuyla okumussa, karsiliGini vermelidir, hizmet etmelidir..

sahradeniz

Acemi Üye
Silver
Re:

BAsLIK BAYANLARIN ÇALIsMASI HAKKINDA NE DÜsÜNÜYORSUNUZ OLSAYDI NEYSE BEN BIR BAYAN OLARAK RIZKIMDAN HAMDOLSUN sÜPHEM YOK AMA RABBIM SEBEBLER YARATMIs YAPIsMAK LAZIM BIR BAYAN OLARAK EsIMIN ÇALIsMASINI TABIKIDE ISTERIM IsSIZ BIR ERKEGIN PSIKOLOJISINI DÜsÜNEMIYORUM.LIMON SATSIN DERLER YA HELALINDEN GETIRSINDE ALNININ TERIYLE NE Is OLURSA OLSUN AMA YETERKI ÇALIsSIN....

emine_angel

Acemi Üye
Silver
Re:

Evet soru "esinizin çalismasina izin verir misiniz??" valla bence çalismali çünkü çalismak aslen erkeGe düsen bi görevdir.. ve sahradenize katiliyorum

nârvenur

Çalışkan Üye
Silver
Esimin çalışmasına izin veririm hatta ;desteklerim;hatta çalışmazsa başının etini yerim.
:)
Ben de çalışırım..İllallah demedikten sonra çalışırım;bir de maaş yetmezse mecbur çalışırm;destek olurum.Umarım illallah demem;ve para sıkıntısı çekmem..Şimdilik çalışmak bana hoş geliyor;çalışmazsam sıkılırım;nitekim çalışmadığım zamanlarda çok sıkıldım evde.Sudan çıkmış balığa döndüm..