• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

evlilik yildönümü

Ben üyeniz ve kardesiniz Ali. Bugün evliliGimin 5. yilini geride birakmis biri olarak huzurunuzda esime ve oGluma nice mutluluk , saGlik ve huzur dolu bir yasam diliyorum.

berin

Acemi Üye
Silver
Aman ALLAH'im... Bu ne büyük bir sürpriz... Arkadaslar beraat1 benim esim.. Ve bugün evliliGimizin 5 yilini dolduruyoruz.. Esim bu siteye üye bile deGildi.. Bugün hem üye olmus hemde böyle jest düsünmüs.. Bende "bu beraat1 kardesim herkimse, esine inanilmaz bir sürpriz yapmis " diyordum. Benim saskinliGimi bir düsünün.. Kendisi sizlerin önünde madem böyle bir jest yapmis, bende yine sizlerin önünde ona çook tesekkür ediyorum.. Ve daha nice yillara... Birlikte................

HakYoluNurDolu

Acemi Üye
Silver
Re:

Beraat_1 ve berin kardeslerim, Allah mutluluGunuzu, yuvanizdaki Allah rizasini, rahmetini ve huzuru eksik etmesin ins. Sizi birbirinize hem bu dünyada, hem ahir dünyada refika etsin Allah (cc).

Madem böyle bir jest yapilmis ve böyle bir sürprizle karsilasilmis, o halde bundan böyle güzel paylasimlarinizi da bol bol bekliyoruz ins..

Baki selam ve dua ile... :)

kuytu_2121

Acemi Üye
Silver
Re:

slm reyuda basliginda evlilik basligi vardi ama bi sey goremedim sadece bi ayetini gordüm

( Burada yazdiGiniz soru cümlesi özel bir soru olduGundan çikariyoruz. Selamlar... (Yönetim))

bide berat kardesime nice nice mutluluklar 50 52 60 yil olur evliliginiz yok yok bir ömür boyu sürsün mutlulugunuz darisi diger müslüman kardeslere
allaha eolun 8O 8)