forumdan ayrılıyorum

sevgiss

Cezalı Üye

Ben forumdan ayrılıyorum.... :(:(:eek:zur:
>
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
>
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<
<

mesajlari

Admin:

Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!! Ama parasızda olmuyorrr hadin ben gittim!!!

Alıngan üye:

Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, Okursanız belki aklınıza gelirim. Ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ? Aloooo ben gidiyorummmmm...

süper Mod:

Forumdan ayrılıyorum. Artık ayrılık modundayım. Hoşça kalın.

Muhalif doğacı üye:

Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum .. Kın kın kın..

Duygusal üye:

ben benn bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Kıskanç üye:

Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyooo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, çıkmam lazım .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü üye:

Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye:

Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim...

:pismandegil:

alıntı