Haydi üsttekine dua edelim!

_-HaSBiHaL-_

Acemi Üye
Silver
Bi katılım yaptığım forumda katılım yapanlar bir üsttekine dua ediyorlardı.Çok hoşuma gitti.Mü'minin mü'min kardeşine yaptıgı dua temiz ağızla yaptıgı duadır.Bende böyle güzel bir işe vesile olmak istedim.
Buyrun ben başlattım.Şimdi kavi bi dua alayım bakem :D

Benzer konular

_-HaSBiHaL-_

Acemi Üye
Silver
Amin.Bilmukabil.
Mevla Teala messai kardeşimin dünya ve ahiretinin mamur eylesin.İki cihandada aziz eylesin.Hidayetin en güzeliyle hidayet eylesin.Rahmetini magfiretini bereketinin üzerinden eksik eylemesin.
Neyse bu kadar yeter diğer kardeşlerimizede saklayalım.Sermayeyei birden harcamamak lazım değilmi ;)
(Mevla Teala Bu duayı okuyan kardeşlerimede bu dualardan hisse almalarının nasip eylesin AMİN!AMİN!AMİN! ;) )

_-HaSBiHaL-_

Acemi Üye
Silver
Allah _-HaSBiHaL-_ KARDEŞİMİN GÖNLÜNDEKİ HAYIRLI MURADLARINI EN KISA ZAMANDA YERİNE GETİRSİN.İLİM, AMEL,İHLASIN HASINA ERİP MUHLES KULLARDAN OLMAYI NASİBİ MÜYESSER EYLESİN.:D
(YAHU İNSAN BUNUN GİBİ GÜZEL Bİ HAYIRA KATILMAK İSTEMEZMİ?CIX YAKIŞTIRAMADIM :( )

mekmar

Acemi Üye
Silver
inşallah amin rabbim seniresullulahımıza komşu eylesin tüm islamisohbettekileri sanca altındagölgelenmeyi nasıp etsin şeffatine nayıl eylesin inşallah amin