• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Her Gün Bir Hediye

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

45 hafız talebemiz her gün hatim yapıyor. Hatim isteyen kardeşlerimiz isimlerini, kimin için istediklerini not bırakmaları durumunda, sırası ile biz istekte bulunan kardeşlerimizin taleplerine göre dualayacağız.

Allah kabul eylesin.
Sayın kardeşlerimiz ; Hatim gurubumuzca bu gün tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Süheyla kardeşimizin ailesinden Ahirete göçmüş olan sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,sayın kardeşimizin dünya hayatında hayırlı uzun ve rızayı ilahiye uygun bir ömür geçirebilmesi,bütün ibadet ve dualarının kabulü için gurubumuzca toplu duası yapılmış ve kabulü için Yüceler Yücesi Rabbimize ( süphanehu) Arz olunmuştur.

Not ; Sayın kardeşlerimiz bizden hatim isteyen kardeşlerimiz lütfen burada isimlerini bildirsinler.

Hatim gurubumuz adına hepinize selam ve saygılarımızı arz ederiz. Hafız Mustafa Sert.....

Selamun Aleykum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Benzer konular

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah
okunan Hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabı sayın m.eminokumuş kardeşimizin ailesinden ahirete göçen sevdilklerinin ruhlarına iletilmesi.sayın kardeşimizin Rızayı ilahiye uygun hayırlı uzun ve sağlıklı bir dünya hayatı yaşaması,af olunmuş olarak yüce Rabbimizin (süphanehu) huzuruna varması için gurubumuzca duası yapılmış,kabulu için Yüceler Yücesi Rabbimize (süphanehu) Arz olunmuştur.

not : Sayın kardeşlerimiz gurubumuzdan Hatim isteyen lütfen bize isimlerini bildirsinler.

Hatim gurubumuzun Selam ve saygılarını arz ederiz..........

Esselamun Aleykum....

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah tamamlanan hatimin ecrinden hasıl olan sevabını sayın Sümeyye tabak kardeşimizin ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,sayın kardeşimizin gönlündeki bütün muradlarının kabulü hayırlı ve uzun bir dünya hayatı yaşaması hata ve kusurlarının affı için gurubumuzca duası yapılmış kabulü için Yüce Rabbimize arz olunmuştur.

Not ; Sayın kardeşlerimiz gurubumuzca siz sayın kardeşlerimize hediye edilmek üzere okuduğumuz hatimleri 40 kişi incelemiş ancak bir kardeşimiz bile bizden bir hatim taleb etmemiştir,bu konu bizi çok üzmüştür gurubumuz birkaç gün daha bekleyecek şayet yine talep olmazsa sizlere veda edecektir.

Gurubumuzun selam ve saygılarıyla.

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

Sayın kardeşlerimiz ; Gurubumuzca bu gün tamamlanan hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabı sitedeki bütün kardeşlerimizin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi ve kabulü için duası yapılmış Yüceler Yücesi Rabbimize arz olunmuştur.

Not : konumuz 61 kişi tarafından incelenmiş ve bir kardeşimiz dahi bizden hatim talebinde bulumamıştır,ne kadar üzücü....

Selam ve saygılarımızla.....

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Aleykumselam Allah razı olsun.
Mustafa abi hemen sinirlenme ya. Cami sayıları azdır cemaat azdır camiyi halk görür içine girmez girse bakar gezer çıkar gider.
Mevlid okuyan azdır dinleyen çoktur o misal bu islami siteler.

Sen ben o bu hepimiz bir arada durabilmeyi başarırsak sayılarımız artar.
Ben cüz alabilirim süheyla kardeşimiz ve ümmeti muhammed için okurum.

Sen okusam suheyla okusa ben okusam bi kaç arkadaş daha gelecektir ...

Saygılar abi.

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

Sayın el emin ve Süheyla kardeşlerimiz gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz.kıymetli kardeşlerimiz biz hatim indirmek için cüz dağıtalım diye çağrı yapmadık bizler 45 yetişmiş hafız ve 60 Kur'an talebesi mevcudu bulunan bir gurubuz ,gurubumuzda her gün 5 hatim indirilmektedir,indirdiğimiz bu hatimlerden her gün bir tanesinin sitedeki kardeşlerimizin ahırete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmek üzere bağışlıyalım bunun içinde arzu edenler lütfen bize isimlerini bildirsinler diye davette bulunmuştuk ancak hiç kimse bize dönüş yapmadı işte bizi üzen taraf buydu bizim Allah cc. Rızasından başka hiç bir talebimiz yoktur.

Bu gün gurubumuzca tamamlanan hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Sayın el emin kardeşimizin ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi Sayın kardeşimizin hayırlı uzun ve rızayı ilahiye uygun bir dünya hayatı geçirmesi hata ve kusurlarının affı her duasının kabulü,bu dünyadan tertemiz olarak Rabbimizin huzuruna varması için gurubumuzca duası yapılmış kabulü için Yüceler yücesi Rabbimize (süphanehu) arz edilmiştir.

Gurubumuzun Selam ve Saygılarını arz ederiz. Hafız Mustafa Sert.

mustafa sert

Çalışkan Üye
Silver
Selamun Aleykum

Sayın Süheyla kardeşimiz Rabbimiz cc. Sizdende razı olsun,ilginiz için grubumuz adına size teşekkür ediyorum.

Selam ve saygılarımızla.Mustafa sert.......