• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Her Gün Bir Hediye

selamünaleyküm..değerli kardeşlerim..işyerinde işim ile ilgili haksızlık ve üzerime atılan iftira var...haksız olsam sizlerden dua istemeye yüzüm olmaz...ALLAH rızası için dualarını eksik etmeyin...mecburen 9 kişiye dolaylı olarakta artı 2 kişiye bakmak zorundayım..dualarınıza talipim...

byzkcygt

Acemi Üye
Silver
Selamünaleyküm

Sizden bir sene once kaybettigimiz dedem Salih Altıntaş için bir hatm-i şerif rica ediyorum insaallah. Allah razı olsun, okunanların hepsini kabul buyursun insaellah.
Selametle..

menderes özbek

Acemi Üye
Silver
eşimden istemeden de olsa ayrılmanın arefesindeyim. Eşimin ailesinin sürekli eşimden maddi beklentileri yine annesi ve yakın çevresinin telkinleri ve doldurmaları ve eşiminde bunlara uyması neticesinde dayanamayıp ayrılmak kararı aldım. Ancak onu ALLAH (C.C.) izniyle son nefesime kadar bırakmayacağıma söz vermiştim. Allah var bu sözümü yemiş gibi oldum. Allah aşkına bana da dua edin ve ne yapabileceğimi, handi duaları okuyabileceğimi, bu durumu nasıl düzeltebileceğimi söyleyin. Allaha emanet olun hepiniz..

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Menderes kardeşim.
Namaz kılıyor musunuz?

Namaz kılıyor iseniz buradan tekrar yazın görüşelim. Kılmıyor iseniz belirtin ki sağlıklı yardımcı olalım inşallah.

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Menderes abi
Namazlarını kılmalısın. Kılmadığımız zaman bize yapılan dualardan ve ettiğimiz duaların makbulunde sıkıntılar yaşarız.
Hayat bir imtihandır. Bazen Rabbimiz bizi sınar test eder.

Sen bismillah deyip tövbe et.
Herşey yoluna girer inşallah.

süeyla

Çalışkan Üye
Silver
eşimden istemeden de olsa ayrılmanın arefesindeyim. Eşimin ailesinin sürekli eşimden maddi beklentileri yine annesi ve yakın çevresinin telkinleri ve doldurmaları ve eşiminde bunlara uyması neticesinde dayanamayıp ayrılmak kararı aldım. Ancak onu ALLAH (C.C.) izniyle son nefesime kadar bırakmayacağıma söz vermiştim. Allah var bu sözümü yemiş gibi oldum. Allah aşkına bana da dua edin ve ne yapabileceğimi, handi duaları okuyabileceğimi, bu durumu nasıl düzeltebileceğimi söyleyin. Allaha emanet olun hepiniz..
yazan kardesim once eger szunuze yemnettiysenz kefaret odeyin örngn uc gün oruc tutmanız gbi bunlar sıralı tabiki ama tahminime göre bi bunu yapabilirisiniz ve herseyin ilacı sabır inanc ibaret namaz kötülüklerden her zaman alı koyar dua ise yakınlastırır sıkıntılarınızı yok eder elinzden geldikce dua edin ve namazınızı kacırmayının inanın namz kıldıkca sıkıntılarınız azalacaktır ve hersey yoluna girecektir insallah.

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
#süeyla doğru söylüyor.
Değerli kardeşim eşinizle aranızdaki problem nedir bilmiyoruz. Demekki bir hayli sıkıntılar oldu. Oturup konuşarak halledebileceğinize inanıyor musunuz?
Biraz gayret edin. Nefsinizi gururunuzu hiçe sayıp var gücümüzle imanınız ve ibadetiniz ile beraber gayret edin inşallah. Bizde duacınızız.