Her Gün Bir Hediye

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Bekkain abla bu kardeşin ismini belirtirsen iyi olur inşallah

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Kardesimizin ismi ummihan insallah cvp gelir. Bu konuyu okuyan kardeslerimiz de okur ve bildirir ins.

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Selamun Aleykum.

Konu çok güzel.Vallahi istesek böyle bir fırsat geçmez elimize....

Maşallah....

Okuyanlardan vesile olanlardan,Allah razı olsun.Rabbim her iki cihanda güldürsün insallah.

Mümkünse bende istiyorum bir hatim inşallah.

Tüm geçmişlerim için, huzur ve hayırlı evlat dualarıyla.

.Ismim Yasemin Erkul

sayın yetkililer neden faiz haram diye araştırırken sitenizi sizleri buldum.banka ve tefeci borçlarından kurtulmak için hatim ve dua istiyorum allahım izin verirse hergün sizleri ziyeret etmek istiyorum allah yar ve yardımcınız olsun dualarınız kabul olsun.

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Allah yardımcınız olsun.
Tanıdığım bir çok kişi var tefecilikle işini kurtarıp sonra işini tefeciye kaptırıp memleketini terkedip kaçıp giden.
İnşallah siz de böyle olmaz. Allah yardımcınız olsun.

Selamun Aleykum.
Allah sizden razı olsun kardeşlerim.
Benim dua istediğim ölen yakınlarım şunlar :

İbrahim Deniz -Dedem
Naciye Deniz -Annannem
Mustafa Güner -Dedem
-------------------------------------
Ayrıca 1.5 ay önce doğan yeğenim Kemal Gürsoy için.

Allah razı olsun.

YaKaMoZ PIRILTISI

Çalışkan Üye
Administrator
Selamün aleyküm benim sizlerden bir ricam olacak ark.lar kızım Ceren pazartesi ameliyat olacak lütfen dualarınızı eksik etmeyin dualarınızda bulundururun.Rabbim cümle hastalarada kızımada şifalar nasip etsin inş.Ameliyatının başarıyla geçmesini nasip etsin Rabbim inş.Yasini Şerif alan ark.şımız olursa yazarsa sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun dostlar.

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Selamün aleyküm benim sizlerden bir ricam olacak ark.lar kızım Ceren pazartesi ameliyat olacak lütfen dualarınızı eksik etmeyin dualarınızda bulundururun.Rabbim cümle hastalarada kızımada şifalar nasip etsin inş.Ameliyatının başarıyla geçmesini nasip etsin Rabbim inş.Yasini Şerif alan ark.şımız olursa yazarsa sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun dostlar.

Geçmiş olsun Rabbim hayırlı acil şifalar versin insallah