israil için

Figann

Acemi Üye
Silver
#1
Helene rubistein


Bu bayan unutulmasi güç bir yahudi idi.Gerçi israil'de yasamiyordu ama,yahudi irkina,kültürüne toz kondurmazdi.Sadece kendi irki için yasadi ve öldü.90 yasinin üzerindeyken Avustralya'da bir gazeteci ile aralarinda geçen konusma söyle:
--Bayan rubinstein kadinlari süslemek,güzellestirmek için yetmis yildir yüzlerce kozmetik üretiyorsunuz.Dünya güzellik piyasasi sizin elinizde.Bunca krem,allik,pudra,losyon ve müstahzarin sahibisiniz.DoGru söyleyin,bu yasiniza kadar hangilerini kullandiniz?
Cevaba dikkat:
--Hiç birini..
Gazeteci saskinlik ve dehset içindedir..
--Anlamadim efendim..''Hiç birini'' mi dediniz?
--Evet hiç birini..
--Niye ama?
--Çünkü kozmetiGin faydasina inanmam..
--Peki ama,o halde yetmis yildir niçin imal ediyor ve dünyanin dört bir yanina pazarliyorsunuz?
BU CEVABA DIKKAT:

--ISRAIL DEVLETI IÇIN.

Durun simdi biraz nefes alin..Türkiye bütçesinin,bütçelerinin kat be kat üzerindeki gelir,israil devletine sunuluyor.Israil'de yasamayan ve oraya hiç uGramayan biri tarafindan.Kissa ne kadar dehset verici deGilmi,ne kadar yakici
 

Benzer konular

K

karinca_misali

Misafir
#2
almiyoruz
aldiGimiz malin bandrolune dikkat ediyoruz
ve küçükde olsa boykotu tek kisilikte olsun baykot ediyoruzz
küçümsemeden kendi alisverisimizi o yahudi pisliklerinin mallarini almiyoruzzzzzzz
 

recep_acar

Acemi Üye
Silver
#3
bak simdii bu da baska bi örnek


Coca Cola?nin kâr'i nin buyuk bir bolumu nereye gidiyor

Katliamlariyla meshur Israil donanmasina 2004 yilinin temmuz ayindan itibaren kâr?ini kaynak olarak aktaran Coca Cola, Filistin ve dünyanin dört bir yerinde elinin erdiGi müslümanlarin kanini içerken, kanini içemediGi Müslümanlarin kaninida ?alkol ve kokain? ile zehirliyor


Bütün dünyada en çok tüketilen içecek olan Coca Cola'nin gizlenen formülü, Amerika?da Mark Pendergrand adli gazetecinin Coca-Cola'nin Kütüphanesi'nde yaptiGi dört senelik arastirma neticesinde ortaya çikti. Amerikada 1993 yilinin mart ayinda piyasaya çikan kitabinda Cola'nin formülünde kokain ve alkolün bulunduGunu belirtti.

Formülde yer alan kokain maddesinin yer alip almadiGi konusunda cevap vermekten kaçinan Cola üreticileri, alkolün var olduGunu ise inkar etmediler.

Ey Müslümanlar Hâlâ uyanmayacakmisiniz sizin dininizden olmayanlarin size zarardan baska bir katkisi olmaz!

ve bizz hala bizz içmeye devam ediyoruzz en iyisi diye dimi....Selam ve dua ile...