Mahşere Sakladım Seni..

YaKaMoZ PIRILTISI

Çalışkan Üye
Administrator
[h=3]Ey Yar koy beni yalnızlığa[/h][h=3]Düğüm düğüm düğümlen boğazımda[/h][h=3]Sakladım seni ey yar[/h][h=3]Yaralarımdan başka kimse bulmasın[/h][h=3]Kal dualarımın aminlerinde[/h][h=3]Rabbime sunduğum gözyaşlarımın sessizliğinde[/h][h=3]Sen öyle saklı kal ey yar mahşere kadar saklı kal[/h][h=3]Kimseler görmesin seni gözlerimde[/h][h=3]Yakup misali kör olayım[/h][h=3]Görürlerse Yusuf misali alırlar seni benden[/h][h=3]Kaybetmekten yoruldu yüreğim saklan kalbimde[/h][h=3]Üzülürkende saklan[/h][h=3]Secdelerin koynuna atarken kendimi çaresizce haddime karış Ey Yar[/h][h=3]Ağlıyorum işte ağlıyorum gözyaşlarımla yağmurları kıskandırmak istiyorum[/h][h=3]Mevsimlerim hap hazan benim[/h][h=3]Kuru vedalarda saklı hecelerim[/h][h=3]Ben aşkın gökyüzünde hep mevsimsiz yaprak yaprak dökülüyorum Ey Yar[/h][h=3]Git Ey Yar Git[/h][h=3]Hıçkırıkları boğulan bulutlarımın feryatlarına sağır ol ne olur[/h][h=3]Bakma bana öyle, acıma,[/h][h=3]Ben karşılıksın aşkımla mutluyum sessiz babeynalarımda [/h][h=3]Bilinmez hangi diyardan gelmedir. bu parçalanmışlıklar[/h][h=3]Bırak beni yar git artık[/h][h=3]Bahar ülkesine çağır çiçeklerini ben uzaktan koklamaya yetinirim yetimler misali[/h][h=3]Aç kalan mazlum coğrafyanın çocukları gibi[/h][h=3]Ben aşkın mazlumu, ben esirimin Ey Yar[/h][h=3]Esirinim ben[/h][h=3]Azat et beni ne olur[/h][h=3]Aşkının hicranından sal kalbimin kanadı bin yerinden kırılsa ne çıkar[/h][h=3]Bırak kurda kuşa yem olsamda razıyım[/h][h=3]Yanında kalıp yokluğunu yaşamak ölümken[/h][h=3]Bırak beni ey yar[/h][h=3]Bırak ve git[/h][h=3]Savurun beni ey deli rüzgarlar!
Ah! kurudum canından kopmuş yapraklar misali,
Alıp başımı gideyim kalbimsiz bir diyara,
Belki varır çöl yangınım son bahara..!
[/h][h=3] "Bırak" demek,
"Git" demek ölümdür işte!
Ben öldüm haberin yok zaten . . !!
Senin olmadığın her mekan zindanıdır kalbimin,
Seni sevdim ya, suçsuzum işte Züleyha Kadar
[/h][h=3] [/h][h=3]Bilmezsin kalbimin sehpalarında ölüp ölüp dirilişimi[/h][h=3]An ve an nefesimin kesilişini[/h][h=3]Bilmezsin zindan duvarlarda kaçıncı asrı yaşıyor bedenim Yoklugunda[/h][h=3]dayanmıyor işte yürek[/h][h=3]Ne kadar desem de sakladım seni mahşere kadar[/h][h=3]Sabrin boynuma dolanıyor kahrımı geçmiyor ey yar[/h][h=3]Ölüme hep tebessummu eder bu yürek[/h][h=3]sensiz bana kahkahalar savuruyor ey yar[/h][h=3]Gel gitme ne olur [/h][h=3]bilirim gidersen seven yüreğim sensiz kahrolur[/h][h=3]Dön kalbime maviliklerinle dön[/h][h=3]Kara bulutlar çekilsin gökyüzünden[/h][h=3]Gün doğsun! Ebedi haylaz acılarıma[/h][h=3]Gel iki dünyada bizim olsun ey yar[/h][h=3]Ayrılıklar son nefesini versin canımızda yeşersin ebedi bir bahar[/h][h=3]Gel ey yar benimsin, aşkımsın , cansın, canımsın[/h][h=3]Gidersen akabinde kıyamet kopar [/h][h=3]Ne olur yar dur gitme[/h][h=3]Gidersen gidersen akabin de[/h][h=3]“KIYAMETİM” kopar[/h]
Kadir Yeşil

MücTeHiD

Tecrübeli Üye
Süper Moeratör
teşekkürler güzel şiir

Savurun beni ey deli rüzgarlar!
Ah! kurudum canından kopmuş yapraklar misali,
Alıp başımı gideyim kalbimsiz bir diyara,
Belki varır çöl yangınım son bahara..!

"Bırak" demek,
"Git" demek ölümdür işte!
Ben öldüm haberin yok zaten . . !!