Mehmet Ali Birand vefat etti

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Ünlü gazeteci Mehmet Ali Birand, safra kesesi rahatsızlığıyla yattığı hastanede hayatını kaybetti. Birand'ın beyin ölümünün gerçekleştiği bildirdildi.

MEHMET ALİ BİRAND KİMDİR? 1941 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Ali Birand, Galatasaray Lisesi'nden mezun oldu. Gazetecilik hayatına 1964 yılında Milliyet Gazetesi'nde başladı. 32. Gün adlı programla büyük başarı yakaladı. Köşe yazarı, haber sunucusu ve programı yapımcısı Birand, en son Kanal D Haber Grup Başkanı idi.

İHA

İnternette ve medya da çeşitli haberler yeralmakta. kesin bilgi bulunmamaktadır

Moderatörün son düzenlenenleri:

Benzer konular

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Usta gazetecei Mehmet Ali Birand'ın hayatını kaybettiği yolundaki iddialar gündeme bomba gibi düştü. Sosyal paylaşım sitelerinde Mehmet Ali Birand'ın öldüğü haberleri yayılırken,Mehmet Ali Birand'ın kaldırıldığı hastane yönetiminden Birand'ın durumu ile ilgili açıklama geldi. Açıklamaya göre Mehmet Ali Birand ölmedi, yoğun bakımda tedavisi sürüyor.
Haberevet'in ulaştığı bir kaynaktan alınan habere göre ise Mehmet Ali Birand hayatını kaybetti.Haberevet'i arayan Z.A. adlı vatandaş Mehmet Ali Birand'ın öldüğünü nasıl duyduğunu şöyle anlattı.'tedavi için hastaneydim. O sırada Mehmet Ali Birand'ın kaldığı hastaneden bir hemşire ya da asistan bilemiyorum benim doktorumu aradı ve'Hocam Mehmet Ali Birand ex oldu'dedi. Doktorumla bir iki bir şey daha konuşup kapattılar. Benim duyduğum bu. Gerçekliğini bilemem'

YaKaMoZ PIRILTISI

Çalışkan Üye
Administrator
bekkainim 2 farklı haber öldümü yoksa tedavisi sürüyormu anlamadım ama bir gerçek var ki haber sunumunu beğendiğim biriydi öldüyse allah rahmet eylesin ölmediyse de rabbim şifa versin.Emeğine sağlık cnm paylaşım için tşkler

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
evet ablacım vefat etmiş. dün sabah bazı kanallar öldüğüne dair haber sundular, ben de bi baktım nete, çeşitli haberler vardı, bu sebepten kesin bilgi verecek şekilde konu açmadım. ama seninde dediğin gibi benimde sevdiğim bir haberciydi. Neyse oydu, bana göre, her türlü konuda açıklıkla düşüncelerini ifade ediyordu. En son emine şenlikoğluyla yaptığı proğramı izlemiştim ve doğallığı ,düşüncelerini açıkça söylemesi çok hoşuma gitmişti.
Rabbimi gerçek manada tanıyarak vefat etmesini dilerdim.Bizim sonumuzun nasıl olacağı belli olmadığı için Rabbim cümlemizi kendine layık kul olarak ölmemizi nasip eylesin...
Ne demişler iyiler uzun yaşamaz .. M. ali birand da öyle bir insanmış demek.. hayata dair bakış açılarımız farklı olsada dürüstlüğünden dolayı sevdiğim bir şahısta. Rabbim rahmet eylesin. İnşallah inançlı olarak ölmüştür....

serhad55

Çalışkan Üye
Silver
Umreye gittiğini çokları bilmez, benim için dua edin dediğini, güler yüzünü, helallik istediğini
duymak istemezlerde..
En sevdiğim tarafı ise açık açık görüşünü belirtmesiydi Mehmet Ali Biran'dın, iki yüzlülük yapmazdı, ne ise onu belli ederdi.
Allah c.c. günahlarını affeylesin, yakınlarına sabır versin.

Sell_!

Müslümanlar Kardeştir
Administrator
Dünün insanı Bugune KAlmaz, Bugünün insanıda Yarına KAlmaz , Herkes Gibi Oda vefat Etti.. Ailesine sabır diliyorum