nişan atılması yardım edin lütfen

selamün aleyküm herkese,
ben de aynı mağduriyeti yaşıyorum.4 yıllk bi ilşkim vardı ve geçen yıl nişanlanmiştık.bu yıl kasımda evlenicez dedik ve aileleri haber verdik.babası babamı aradı.ancak problem dert bir değil ki,ne babası babamı arayıp sordu ne annesi annemi.biz kaldık yapayanlız. bu durum benim ailemde biraz sorun oldu. ama ben onu sevdiğim için bunu problem yapmamaya çalıştım.neyse uzatmıyım biz düğün salonu tutmaya karar verdik ve kendi çabaarımızla biyerle anlaştık ancak ailesi ve ablası illede bizim evin karşısı olcak dediler. ancak şartları bize hiç uymuydu ve tartıştık ve ayrıldık.öncesindede ben evlenmek istemiyorum diyip duruyodu sürekli. beni senle evlenicam diye kandırdı. tutamıcağı sözler verdi. en sonundada tabi aramızda bişeyler geçti.şimdide eş bulunur ama aile bulunmaz demesin mi?
ben hakkımı helal etmiyorum.
ailem bir bilezik takmişlardı onu geri verme diyolar sizce napmalıyım?

B

Boşverrr

Misafir
Günümüzde Erkek gibi görünüp aslında kadından daha kadın beceriksiz elinden bir şey gelmeyen o kadar erkek varki ağızları laf yapar müslümanlığı kimseye vermezler ama ev aile kurmaya gelince başkalarının paralarıyla çaka attıklarından evlenemez nişan atar karı boşar giderler, kızlar bayanlar okuyun mesleğinizi alın dik degil dimdik ayaklarınızın üstünde durun siz erkekleri istemeye gidin zaten sizde para olunca onlar evet der.)))))))

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
711
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme
2,793