• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

O geliyor...

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
O geliyor...
Alemlerin Efendisi s.a.v. geliyor...
içimizdeki ,nefsimizdeki putları yıkalım..
gelenekten görenekten kurtulup, artık bu din için , kendimiz için bizde kendimizi yenileyelim..
Efendimizin dünyaya teşriflerinin bu sene ki yıl dönümde bizde cahiliye adetlerimizden, kötü alışkanlıklarımızdan ,hata ve yanlışlarımızdan tövbe edelim..
Bak Efendimiz dünyaya teşrif etti ve bize büyük bir miras bıraktı...
hadi bu kandil farklı olsun ve ayetler bizlere iniyor edasıyla(zaten bize inmiş) ama yeni iniyor ve bize sesleniyor sevdasıyla açalım kuranlarımızı ve meallerini okuyalım..
rabbim bize ne diyor ne istiyor..
hadi O geliyor ,O kutlu Peygamberi bize bıraktığı emanetle karşılayalım ve kendimizi bir değiştirmeye çalışalım...
belkide son nefesimizdir, bu son nefesimizde RAHMANURRAHİMİ tanıyalım ne dersiniz......

Moderatörün son düzenlenenleri:

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
amin diyelim ozaman...

rabbim hakiki kul hakiki ümmet olmayı nasip etsin.. kuranın süsüyle süslesin, emirleriyle donatsın inşallah bizleri ki, bizde sünneti seniyyeyi yaşanlardan olalım..
ya rab bu yaşa geldim hala isimlerini hakkıyla bilemedim. en güzel isimler senin ama ben bilipte sana o güzel isimlerinle dua edemedim...efendimizin dünyaya teşrifleriyle bizlerin gönüllerinide yeniden ,günahsız kabul eyle huzuruna sana layık hayırlı kul olmayı nasip eyle...
Efendimizi evlerimizde okunan ayetlerle ,selavatlarla karşılayanlardan olalım.....

fanisin

Acemi Üye
Silver
içimizdeki ,nefsimizdeki putları yıkalım..
gelenekten görenekten kurtulup, artık bu din için , kendimiz için bizde kendimizi yenileyelim..

insaallah rabbim razi olsun canim paylasim icin.

rabbim hakiki kul hakiki ümmet olmayı nasip etsin.. amin amin amin

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
O nun sevdası bir başka,
bi sevdasına düştünmü ne dert kalır ne tasa.. o geliyor alemlere rahmet, sevgi muhabbet hoşgörü abidesi...
O geliyor , evmize geliyor..hazırlıklar başladımı...hadii karşılamaya........

Moderatörün son düzenlenenleri: