önemli! Lütfen okuyup ve dua’ya katılabılırmısınız..

lovable

Acemi Üye
Silver
ÖNEMLİ..!! RAHATSIZ BİR BEBEK İÇİN YASİN-İ ŞERİF VE $IFA DUALARINI OKUMA RİCASI.:!!

SELAMÜNALEYKÜM DEĞERLİ GRUP ARKADAŞLARIM..!!

ALLAH RIZASI İÇİN SİZLERDEN BİR RİCAMIZ VAR

ANNE KARNINDAKİ BEBEĞİMİN RAHATSIZ OLDUĞUNU ÖĞRENDİK, (Amniyosentez sonucu: Kromozom Kuruluşu: 47,XX,+21 (Down Sendromu) E$IM SU ANDA HAMILELIGININ 7NCI AYINDA. BEBEGE ALLAH RIZASI İÇİN SİZ DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZDAN RİCAMIZ;
ADET YASİN-İ ŞERİF SURESİNİ (KURAN-I KERİM’İN KALBİ OLDUĞU İÇİN), SELAVATI SERIFE ve BILDIGINIZ DUALARI OKURMUSUNUZ. .??

ZAMAN OLARAK SINIRLAMA YOK VE ACELE DEĞİL..!!
ÇEVRENİZDEKİ ARKADAŞ VE AKRABALARINIZA DA DAĞITIRAK YASİN-İ ŞERİF SURESİ, SELAVAT, vs. DUALAR OKUNMASI
İÇİN ANNE BABA VE BEBEĞE YARDIM EDECEKLERDEN ALLAH CC RAZI OLSUN İNŞALLAH

KAÇ ADET OKUNDUĞUNU VE DAĞITTIĞINIZI DA BENİM
** sevimlisalih@yahoo.com ** MAİLİME BİLDİRİRSESİZ SEVİNİRİM..

NOT (1) : OKUMADA SINIR YOKTUR.

Benzer konular

Gül

<b>♥gül♥gül♥gül♥ </b>
Silver
geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun acil şifalar diliyorum inşallah okuyunca bildiririz

ezelden ebede

Acemi Üye
Silver
Rabbim tez zamanda yardımcınız olsun hayırlısı ile inşallah sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir.Sayısız okumaya çalışacağım.

İzhebi'l-bâs Rabbe'n-nâs eşfi ente'ş-Şâfi, Lâ şifâe illâ şifâuke, şifâen lâ yuğâdiru sakamen.
(Ey insanların Rabbi, acıyı gider, şifa ver, sen Şafisin. Senin şifandan başka bir şifa yoktur, hiçbir hastalığı terketmeyen bir şifa istiyorum."

*100 YA ŞAFİ

*Ebu Said el-Hudri-r.anh- buyurur ki:
Cebrail Aleyhisselam, Resulullah –s.a.v- Efendimizin yanına geldi ve ‘’Ya Muhammed! Hasta mısın?’’ diye sordu. ‘’Evet’’ cevabını alınca Cebrail Aleyhisselam şu duayı okudu:
* Bismillahi erkike min külli dain yü’zike ve min şerri külli nefsin ev ayni hasidin Allahü yeşfike bismillahi erkike

lovable

Acemi Üye
Silver
===========================================================
VEFAT DUYURUSU :
KIZIM 9 EYLÜL 2018 TARİHİNDE PAZAR GÜNÜ (9 YAŞINDA) HAKKIN RAHMETİNE ULAŞMIŞTIR.
===========================================================