Recep İvedik 2 tüm zamanların rekorunu kırdı

''Recep İvedik 2'' filminin, 3 günde 1 milyon 209 bin 453 kişi tarafından izlendiği bildirildi.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Şahan Gökbakar'ın ''Recep İvedik'' serisinin ikinci filminin, tüm zamanların en fazla izlenen hafta sonu rakamlarına ulaştığı belirtildi.
Açıklamada, 13 Şubatta vizyona giren ve 390 kopya olarak 750 salonda gösterimde olan filmin, 3 günde 1 milyon 209 bin 453 kişi tarafından izlendiği kaydedildi.

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
H Yeni Çıkan Filmler 21

Benzer konular

filmi izledim çokda beğenmedim açıkçası küfürlü olmasa daha iyi olurdu zaten duruşu bile komik küfürlü konuşmasa daha iyi olur :))

emeğine sağlık kardelençiçeğim

iğrrreeennnnnçççç bı fılm olmuş
ızlemedım ama duyduklarım zaten kafı
aman dıkkat edın
mılletımız artık nelere guler olmuş
Rabbım bızlerı ıslah ve affetsın ınsaallah

hattat02

Acemi Üye
Silver
malesef bu filme ben de gittim, hiç beğenmedim komiklik bir yanı yoktu, komiklik anlayışı ne bu milletin ben bilmiyorum ki...

CenneT_Bahçesi

Acemi Üye
Silver
Abim kusura bakma özür diliyerek söylerimki filim fazla izlemem islami filmlere yol gösterici filmelere bakarım ama şunu derimki bu ivedikmi komidikmi tanımam kendisinide 1 kere az bir kısa parçasını izledim sonra baktım şaçma sapan küfürlüü kapattım kardeşim burda bir küfür öğrenmiş ikide bir hoooo hooo yapıyordu küfür ediyordu bende kendisine kızdım bidaha küfretmedi bu gibi filmler hem çocuklarımıza kötü örnek hemde islami açıdan çok zararlı + bu gibi filimler hep islam düşmanlarının oyunları alet olmayalalım izlemeyelim izletmeyelim allah muhafaza imanımızı filimlere kaptırmayalım bu şeytanın oyunlarından biridir.
aro paylaşımın için inşallah insanlara ibret olur izlemezler

Ben bu tür filmleri gördükçe utanıyorum filmi çeviren oyunculara değil bu tür filmleri gidip izleyen insanların adına utanıyorum
ne var ki bu filmde, böyle izlenme rekoru kırıyor anlamıyorum ki
bu filmi izleme rekoru dini filmlerde kırılsaydı inanın türkiye bugünlerde bu durumda olmayacaktı
çünkü bende farkettim bunları izleyip onun gibi davranan ve küfürlü konuşan binlerce kardeşimiz var ...
RABBİM şeytanın tuzağından korusun bizi...