Seçim senin ey insan......

karambol

Acemi Üye
Silver
Guzel bir paylasim, ama sigara paketlerin ustundeki yaziya ragmen içiyolar, bence içmek isteyene resim de bir fayda etmez.

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Tamam içmek kötü ama o resim ne alaka hiç anlamadım .Daha çok yanmış gibi sanki!!!

fanisin

Acemi Üye
Silver
ooouuu resimlere baktikca sigara icen tanidiklarima üzülürüm.Ya birkeresinde sigara paketinin üzerinde hastanede bulunan bir adamin resmi vardi,yani sigara öldürür felan ama onu görerek yine iciyorlarki biliyorum tiryakinlerin gözü o anda görmez galiba onu.Rabbim yardimcilari olsun.Tesekkürler,emegine saglik.

salihanurr

Acemi Üye
Silver
yav odamcağız sigaradan mı olmuş öyle..ıyyyy içim kötü oldu vallahi..çok şükür ne babam ne eniştelerim kimse içmiyor ailede....aman Allah içenlere öyle bir tiksinti versin ki adını bile anamasınlar:))

savoy58

Acemi Üye
Silver
Teşekkürler Kardeşim. Ama sigara bırakmak insanın isteği ile bağlantılı olduğu kadar sigaraya olan bağlılığı ile de orantılı. Uzman doktorlardan dinlemiştim. Nikotin bağımlılığı sigara tiryakiliğinin %10 imiş. Geri kalan %90'lık kısım psikolojik bağımlılık. İşte kendisine söz geçiren kişiler bu %90'lık kısmı zorda olsa atlatıyor, ama büyük bir kısım( Benim Gibi) ne yazık ki en fazla üç-dört gün dayaıyor o sıkıntıya.
Rabbim Bütün insanları Sigara denen iletten kurtarsın

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
882
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme