Seçim senin ey insan......

karambol

Acemi Üye
Silver
#12
Guzel bir paylasim, ama sigara paketlerin ustundeki yaziya ragmen içiyolar, bence içmek isteyene resim de bir fayda etmez.
 

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
#13
Tamam içmek kötü ama o resim ne alaka hiç anlamadım .Daha çok yanmış gibi sanki!!!
 

fanisin

Acemi Üye
Silver
#15
ooouuu resimlere baktikca sigara icen tanidiklarima üzülürüm.Ya birkeresinde sigara paketinin üzerinde hastanede bulunan bir adamin resmi vardi,yani sigara öldürür felan ama onu görerek yine iciyorlarki biliyorum tiryakinlerin gözü o anda görmez galiba onu.Rabbim yardimcilari olsun.Tesekkürler,emegine saglik.
 

salihanurr

Acemi Üye
Silver
#17
yav odamcağız sigaradan mı olmuş öyle..ıyyyy içim kötü oldu vallahi..çok şükür ne babam ne eniştelerim kimse içmiyor ailede....aman Allah içenlere öyle bir tiksinti versin ki adını bile anamasınlar:))
 

savoy58

Acemi Üye
Silver
#18
Teşekkürler Kardeşim. Ama sigara bırakmak insanın isteği ile bağlantılı olduğu kadar sigaraya olan bağlılığı ile de orantılı. Uzman doktorlardan dinlemiştim. Nikotin bağımlılığı sigara tiryakiliğinin %10 imiş. Geri kalan %90'lık kısım psikolojik bağımlılık. İşte kendisine söz geçiren kişiler bu %90'lık kısmı zorda olsa atlatıyor, ama büyük bir kısım( Benim Gibi) ne yazık ki en fazla üç-dört gün dayaıyor o sıkıntıya.
Rabbim Bütün insanları Sigara denen iletten kurtarsın
 

Ziyaretçilerden Sorular

2
  • Cevaplanmamış Konu
Cevaplar
1
Görüntüleme
882
Ayşe Hatun
Cevaplar
0
Görüntüleme
3,051