Sen Bu Kafayla ÖSS'ye değil Camiye gir kızım!

kardelen9

Acemi Üye
Silver
#1

Boşları “MilliEğitim” toplasın!
At: Kaç tane boş bıraktın feride.
Feride: Sana sınava gireceğin masayı boş bıraktıran kafaların hangi sorusunu işaretlemeye değer bulurdun sevgili AT.
At: Sınava girmediğini anlayabiliyorum.
Feride: Hımm pek güzel, peki savaşa girdiğimi anlayabiliyor musun?

Ey! Ülkemin toplam 120 soruluk fikir tüccarları, nasılsınız iyi misiniz iyi olmanızı istemiyorum. Özgürlüğün kilidini sizin sırtlarınızdan damlayan cevap ANAHTARLARINA çanak tutarak açmak istemiyorum. Sunduğunuz beş şıktan birini işaretlemek adına Rabbin işaret ettiği Cennetten vaz geçmek istemiyorum.

Kapı önlerinde alay edercesine yaptığınız AÇILIŞ TÖRENLERİNE katılıp Aşağıdakilerden hangisi diye başlattığınız soruların aşşalığı olmak istemiyorum. BARAJI geçmek için sizin istediğiniz şekilde yüzmem gerekmez. Otoritenizle yaşamak 120 sorunun cevabıysa biz BARAJI çoktan geçtik BİLGİNİN EFENDİLERİ(!) Saman kağıtlarınızın altından su yürüten kitapçıklarınız BÜYÜK kitabın ücretsiz ekidir ki biz zaten onu okuyoruz.

Uykunuzu iyi alın dedikten sonra yasağınızın uykusuzluğunu çeken gençlerin okuma hakkını sınavınızda psikoloji sorusu olarak girin bakalım biz dışardan, evlerimizden, mabetlerimizden cevaplayabiliriz sorularınızı. Hangi soru sizi AÇAR diye başlayan sorularınızın pembe cevabı dayattıklarınızla yüzleşmenizdir.

Sınav öncesi PÜFF noktalar kusan midesi bozukların, sınav öncesi TÜHH noktalardan geçtiğimizi unutmaları kaç puanlık bir esaretle savaşacağımızla geçtikleri dalgadır.

Diyelim ki aklımızdakiler uçmasın diye başımızı kapatıyoruz, diyelim ki bu bir dekor, diyelim ki ağarttığınız saçlarımızı göstermemek için bir kompleks takısı, diyelim ki zihin tutkalı… BANA bileğinizle yumuşak doku balyozu etkisi yaratabileceğiniz cesur bir bahane üretin ben de bu sorunu açtığınız kadar KAPATAYIM İÇİMDE!

Hoşş derin yaranın da kapanacağı yer Rabbin yanıdır.
Esra Elönü - Haber 7
Alıntıdır..
 

Benzer konular