sizce aşk evliliğimi yoksa mantık evliliğimi önemlidir?

• aşk evliliği

Kullanılan: 11 50.0%
  • mantık evliliği

Kullanılan: 11 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

kapris

Acemi Üye
Silver

Benzer konular

mantık evliligi
zaten mantıgına yatan birini seversin önemli olan sevgidir aşk gecici bir duygu zaten aşık olmak kavuşamamaktır kavuşunca bir müddet sonra sevgiye yada nefrete dönüşür
aşk biterr.

fatma_zeynep

Acemi Üye
Silver
İnsan sırf mantığıma uyuyor diye sevmediği biriyle evlenirmi bu çok korkutucu geliyor bana.

Diğer yandan sadece aşk için mantığa tamamen aykırı bir evlilik yapmakta ilerde büyük sorunlara yol açabilir.

Kısaca aşk ve mantığın birleştiği bir evlilik... Bunlardan 1 tanesi eksikse bekar kalmayı tercih ederim.

kapris

Acemi Üye
Silver
İnsan sırf mantığıma uyuyor diye sevmediği biriyle evlenirmi bu çok korkutucu geliyor bana.

Diğer yandan sadece aşk için mantığa tamamen aykırı bir evlilik yapmakta ilerde büyük sorunlara yol açabilir.

Kısaca aşk ve mantığın birleştiği bir evlilik... Bunlardan 1 tanesi eksikse bekar kalmayı tercih ederim.

hııım
farklı bir yaklaşım

gulevuslat

Çalışkan Üye

:aynen: her ikiside birbirini tamamlıcak ki evlenebilesin yoksa ne sır ask için nede sırf mantık uyuyo diye evlenmek dipsiz bi kuyuya inmek gibi olur yada sonunu bile göremezsin :D:D:D:D:D:D