• Teşrik tekbiri getirmeyi unutmayınız

Tartışma: Şimdiki örtülüler bakış açınız

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Tamamiyle modaya ayak uydurmak diyorum.
Acayip deişik bişey, bana göre başörtü firmalarının pankartlara astığı başörtülülerden pankartlardaki bayanlar gibi olmak isteyenler...

Güzel olmayıp başörtü ile güzel olduğunu sanan sırf sadece yakışması için.
Bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz

Mihrünnisa

Çalışkan Üye
Süper Moeratör
Silver
Söyle söyleyim, magazalardaki asili olan pankartlardaki modellerin gerçek hayatta kapali olduklarini düsünmüyorum ama onlari öyle görüp moda diye takipcileri çok evet bu dogru. Ve suda bir gerçekki basörtüsü artik bir aksesuar gibi tasiniyor :(.
Ne yazikki ülkemizde/avrupada örtülüyüm deyip ama aslinda açik olduklarinin farkinda bile olmayan bir çok bayan var.... veee bir çarsafli bayana bakip dalga geçen o kadar çok ÖRTÜLÜ bayan varki...................

gulevuslat

Çalışkan Üye
örtünmeyi sadece belirli uzuvları kapatmak sanıp
gerisinde ne giydiklerinini önemine varmıyolar bile sadece örtündüm demek için örtünüyolar ve gercekten onları gördükce üzülüyorum.
ve bi hastalık gibi öyle bir yayılıyor ki durduramıyorsun bile

ölüm

Acemi Üye
Silver
ya ALLAH onları ıslah etsin küçük başörtü takıp dar pardesü giyenler yüzünden piyasada büyük boy başörtüsü bulunmuyor neden diyorsunuz talep yok diyorlar.hele birde başörtü markası gözüksün diye özellikle arkasına ismi getirenler yokmu YA SABIR

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Vaaoow o zaman bizde adidas ayakkabı alalım markası ustunde olsun kocaman şöyle adidas...
Veya Kiğılı takım elbise arkasında kocaman KİĞILI yazsın :)
Bayanlar gösteriş meraklısı...

Erkek hanım bir bayan arar durur
Bayan paralı adam arar durur
Erkek salih hanım ister
Bayan zengin bey ister
Erkek bir kısmı güzelliğe önem verir
Bayan hem zengin hem tipe önem verir

Bekler bekler bekler sonunda muradına ya erer yada beklemekten sıkılır muradına erer...

Şaşırıyorum paraya tapanlara...
Salih bey arayan genç kızlarımız 100 kişide kaç kişi acaba?

Modaya ayak uydurup koşacağına salih hanım olmak için yarışsalar Cennetin kapısını açacak kişilerden olabilirler...

ölüm

Acemi Üye
Silver
evet aynen adidas ayakkaı marco polo tişhört erkekler için salih bey arayan kızlar yokmu var ama bulupta kaybedende var........

Mihrünnisa

Çalışkan Üye
Süper Moeratör
Silver
Lutfen kadinlari burda para meraklisi yapmayin, boyle erkeklerde var unutulmasin lutfen..............

Erkek hanım bir bayan arar durur.. Kadin efendi bir erkek arar durur
Bayan paralı adam arar durur... Erkek te parali hanim arar durur
Erkek salih hanım ister.. Kadin salih erkek ister
Bayan zengin bey ister... Erkek zengin hanim ister
Erkek bir kısmı güzelliğe önem verir...Kadin bir kismi guzellige onem verir
Bayan hem zengin hem tipe önem verir... Erkek hem zengin hem tipe onem verir

Tarif ettiginiz kadinlarin cogunlugu kadar erkeklerde var bunu asla ve asla unutmayiniz