Tiki ümmet için cool naat

ugur_

<b>Yalnız Kurt</b>
Silver
#1
kuran.jpg

O kadar şirin ümmetiz ki efendim seni yumruklaşarak anıyoruz, seni kürsüye çıkıp altı okunun yaycısı olmuş adamların dilinden (çarşafına rozet takayım bacım) hizasında dinliyoruz!Yumruğundan bal damlıyor aşkım(!)

Ey! Kutlu Elçi şimdi sen yoksun.

Pazar bulmacalarında dört kutucuklu bir mağaza oldu Hira,
Ana solun cici kızları gibi yumrukla vals ediyoruz yüz hatlarında.
Besmelenin atomlarını parçaladık ümmete haddini ırkımızla bildiriyoruz.
Burjuvalar Veda Hutbeni istifa dilekçesi yapmış
Kılıç gibi restler çekiliyor kaypak kıyılardan,
Alnımızda ter cesetleri
Kaşımızla kaldırmışız bu kuru cenazeyi …..( vah vah vah)
Diye giderdi bu naat sıcak sıcak! Öyle değil mi azizim salon dindarları kükreyerek izini kaybettirecek hakiki secdelerin.Tanrı Türkü korusun diye dağılmış yüzleri toplayıp övüneceğiz.
Sonra peygamber ordusuyuz diyen Paşalarımız “ Sordum Sarı çiçeğe askerliğini yaptın mı” diyecek! Ve kutlu doğum sancısıyla edebiyat yapacağız! Öyle mi? .. Kıble oteli olmuş camiler için Kutsal Diyanetimiz aktör toplayacak hepimiz takkeli sarışın ordusuna katılıp peygamberimizi anacağız. Muhafazakarlar Umre’ye gitmeyi magazinden öğrenecek gişe kıracağız Hava Alanlarında ebabil avlamaya kalkışıp mübarekliğimizin tozunu attıracağız.
Elinizin altında eriye dursun öksüz, yetim de sizi Hayat Bilgisi kitabında baba sansın. Bir tane babayiğit cemaat lideri çıkıp “ kardeşlerim biz ümmetiz” demesin denirse egonun kaymağına tekbirler getirecek mücahit aslanlar dağılacak! Aman sakın din kardeşi olmayalım olur mu?
Alevi’nin döndüğü semaha kıblemizi dayatalım! Kürde iş vermeyip aşsızlığına zil takalım. Laik olan Cumhuriyet standartlarını belirleyip toprağımızın ölçüsünü gerile gerile versin.
Evinde oturup kurabiye hamurundan şekiller yapacak çok aydın kek meşalecisi aydın kadınlarımız kamusal alan sınırlarını belirlesin. Biz de sınırlarımız içinde birbirimizin boğazından hıg sesini almaya çalışan şan üstatlarına şirin olalım! Öyle mi?
O kadar şirin ümmetiz ki efendim seni yumruklaşarak anıyoruz, seni kürsüye çıkıp altı okunun yaycısı olmuş adamların dilinden (çarşafına rozet takayım bacım) hizasında dinliyoruz!
Şak şak şak!

ESRA ELÖNÜ
 

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
#2
O kadar şirin ümmetiz ki efendim seni yumruklaşarak anıyoruz, seni kürsüye çıkıp altı okunun yaycısı olmuş adamların dilinden (çarşafına rozet takayım bacım) hizasında dinliyoruz!

dinliyoruz ama inanmıyoruz...rezilliklerini görüyoruz...
güzel bi konuydu teşekkürler....