18 Yaşındaki Gencin 3 Saatlik Kabir Azabı...

~azra~

Acemi Üye
Silver
Amin ınsallah. evet kabır azabının oldugunu bılıyorum.Fakat bu goruntuler yaklasık tam tarıh hatırlamıyorum ama 2 3 ay once kadar herkesın dılındeydı fakat sonra yalan haber oldugu acıklandı bunun gıbı cıkan bı muzede bır gencın calısması var heykel olrak bunada kızın kuran okuyan annesının kıtabıda hakarette bulundugu ıcın fare ıle ınsan karısımı bısey donustugu gıbı magarada cın goruntulendı ve ummanlı genc hıkayesı dedıgım gıbı bı ara gundemdeydı fakat yalan oldugu cıkınca hayır bu gercektır dıyen kımsede cıkmadı onun ıcın yazının devamını eklemek ıstedim.

kocak

Acemi Üye
Gerçek bile olsa hayret edilecek bir tarafı yokki bunun. Kabir azabı vardır zaten. Bu konuda ayetler hadisler var.

&ezel

Acemi Üye
Silver
'kabir azabi' denilen olgunun fiziksel bir gerçeklik olarak yaşanmayacağını biliyoruz. Elimizdeki bilgilerden, onun ruhsal düzlemde oluşacak, ama fiziksel acılarımız kadar gerçekçi biçimde hissedeceğimiz bir ceza olduğunu anlamaktayız. Eğer her mezara giren bu şekilde falakaya yatırılıyorsa, o halde bedenleri mumyalandığı için günümüze kadar mükemmel durumda kalmış onca eski Mısır firavunu, ayrıca yakın çağın mumyalama teknikleriyle korunma altına alınmış olan Lenin ve Mao gibi tanrıtanımaz liderlerin bedenleri bu yöntemle dayak faslından kurtulmuş mu oluyor?
bu cümlerle anlıyoruz ki, bir müslüman hemen herşeye inanmaz.
teşekkürler azra.