En çok sevdiğiniz dizi

MücTeHiD

Tecrübeli Üye
Süper Moeratör
Ben bu filmde gıcık olduğum müstesnanın ev sahibi ve bu yetim ızların amcalarının hanımı...

birde fitnat, ve fitnat burda nasıl müdür diye düşünüyordum kolejin adıda özel fitnat kölejiymiş :) onuda bu gün öğrendim izlerken.

Ayy Allah ne çene vermiş bu iki bayana...

Valla rollerini iyi yapıyorlar.
batron ben evde cocuklara.dizi baslatımı hemen kabattırıyom
hadese kıcık oluyom sokakda yakalarsam döverim :))
endarasan tizi :))

evde coculardan fırsad bulamıyomki dizi izleyim bazarlık yabıyom ilk önce barkakitme bazarlıkı baslıyor yokhamakkur:))

geçen gazetede konumuştum selenayı izleyen cock hastalandı ve doktorlar çare bulamıyo sürekli selena dizsindeki karekterleden bahsettigini ve sesiz olun hades duymasın dedigi falna yazıyordu annesi babası ve tıp cok şaşkındı bende izleyince şaşırmıştım
amman dikkat izleyen arkadaşlar :D

geçen gazetede konumuştum selenayı izleyen cocuk hastalandı ve doktorlar çare bulamıyo sürekli selena dizsindeki karekterleden bahsettigini ve sesiz olun hades duymasın dedigi falna yazıyordu annesi babası ve tıp cok şaşkındı bende izleyince şaşırmıştım

geçen gazetede konumuştum selenayı izleyen cocuk hastalandı ve doktorlar çare bulamıyo sürekli selena dizsindeki karekterleden bahsettigini ve sesiz olun hades duymasın dedigi falna yazıyordu annesi babası ve tıp cok şaşkındı bende izleyince şaşırmıştım
:6_18_5:çok doğru bu yüzden filmler konusunda çok seçici olmak gerekk

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
ne güzel bi konuymuş yaw yeni gördüm yazık bana yaw:(:D:cool:

emin kardeş sen izle ama kimseye tavsiye etme bence bu selena yı neyi .çocuklar için bana göre çok güzel deil. ille izlemek istiyosan yumurcak tv de colluı var onu izle oda çok güzel:D. diğerleride güzelde ilk o aklıma geldi...

stv de kader çizgisi die bi prğ. var hoşuma gitti izlemek isteyenler için:))...