İlaç Fimalarının Uydurduğu Başlıca 3 Hastalık

#1
Kolesterol ilaç firmalarının yarattığı bir entitedir. Büyük bir yalandır. Büyük bir yalanı firmalar uydurmuş senelerce herkes buna inandırılmıştır! !En pahalı ve tehlikeli ilaçlarını satabilmek için.

Statin grubu ilaçlar kanser yapıyor, ALZHEİMER yapıyor ve de kalp yetersizliği yapıyor. Yaşlılarda dengesizlik ve unutkanlık ve de yaygın vücut ağrılarının sebebidir.

Ben hayatta bu ilaçları vermedim ve de alan hastalarıma bıraktırıyorum! !
Bütün hayvanların hücre yapılarında kolesterol bulunur. Kolesterol olmazsa vücudumuzda ne biz ne de hiç bir hayvan yaşayamazdı, oluşamazdı yeryüzünde. Bu rakamları sağlık kılavuzlarında ortaya atan kişiler 8-9 milyon dolarlar aldıkları bu firmalardan, senelerden beri biliniyor. Kendileri itiraf ettiler çünkü.

Kolesterol diye bir hastalık olamaz. Karaciğeri yağlanmaya başlayan herkesin, şeker metabolizması bozulmuş olan herkesin kolesterolü yükselir. Hastalıkların nedeni kolesterol değildir.

Kolesterol altta bir metabolik bozukluk bulunduğunu göstermektedir. Asıl en tehlikeli olanı kanda yüksek olan şeker ve ensülindir.

Bütün hastalıkları bunların başlattığını senelerdir söylüyoruz. Rant getirmediği için göz ardı ediliyor! Para getirmediği, hediyeler dolarlar, lüks otellerde konaklamak getirmediği için doktorlar aldırmıyorlar.

İşte ben EXPO CHANNEL" da aylardan beri bunu söylemekteyim. İnsanlar şaşırıyorlar.

İlaç firmalarının yarattığı hastalıklar 3 tanedir ve dikkat ederseniz, bu ilaçları en pahalı olanlardır.

1. Kolesterol
2. Osteoporoz
3. Menopoz


Bunların hepsi fizyolojik olaylardır, HASTALIK OLAMAZLAR! !
Her yere forward edebilirsiniz, arzu ediyorsanız.
Sevgilerimle, Canan Karatay

Diğer detaylar için"¦
Sağlık Yalanları « İlhan Sungur
 

Benzer konular