islamisohbet.gen.tr bu site hakkındaki yorumlarınız neler nasıl buluyosunuz siteyi.

ahsensena

Acemi Üye
Silver
Arkadaşlar sitenin eksikleri ve güzellikleriyle beraber siteyi nasıl buluyosunuz ne zamandır üyesiniz ne kadar yararlanıyorsunuz
evet bekliyorum arkadaşlar çok merak ediyorum şahsen yorumlarınızı
Buyurun

ahsensena

Acemi Üye
Silver
ben cevapliyim ilk
ben beğeniyorum şahsen bu siteyi 3 senelik üyeyim pek faaliyetlerim yok ama burda bulunmaya dikkat ediyorummm
şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
çok güzel yazmışsın nurdide allah razı olsun... insan burdaki kardeşlerini merak ediyo girmediği zaman....

allah razı olsun....

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör

allah razı olsun canım kardeşim...
e seni üzmek istemem hemen değişelim avatarı inşallah :)

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
allah razı olsun canım kardeşim...
e seni üzmek istemem hemen değişelim avatarı inşallah :)
sag olun cok memnun oldum.. RAHMETINDEN BIR AVUC BIZLERE VE BEKKAIN KARDESIME DE NASIP ET.. SU HAYAT KAYNAGIDIR avatar mi dersiniz bunu cok sevdim..

Kanadın kırılırda; maviye uçamazsan,
Ne güne duruyor! Al kanatlarım senindir.
Caresiz çilelere; bir umut bulamazsan
Kendime etmediğim; dualarım senindir.

bekkain kardesim sizde benim gibi gurbet diyarinda oldugunuzu saniyorum ..belki de ondan bu gonul yakinligidir.
Bizim burda Hacilarimiz O Mubarek beldelere 1 kasim da yolla cikiyorlar.o yuzden bu hafta sonu onlari ugurlama adina Buyuk bir Islami merkezde 2 gun kutlamalarimiz var.. Amerika dan ve Kuzey amerikadan butun din kardeslerimiz de gelecekler Kur`an ziyafeti vaaz ve kurbanlar kesilip dostca bir ufgurlama yapilacak ..tabiki bende cocuklarim ile oraya birazdan gitmek icin yolla cikacagiz.
her sene onlar gittiginde icimde aci bir burukluk olur RABBIM CUMLEMIZE O MUBAREK BELDELERE GITMEMIZI NASIP ETSIN..
eyvallah nurdide...dualarına canı gönülden amin...
gurbetlik...
herkes aslında birşeylere gurbettir... bizde bu hayatı gurbet yaşayanlarız belkide...
öz yurdunda öz vatanında gurbet...
rabbim gönüllerimizdeki gurbeti dindirsin inşallah... o güzel topraklara bizleride nasip etsin...
efendimizin gül kokusunu bizlerde hissedelim....

vallahi ben yetim,kalmis gibiyim
ayaktayim ama ,ölmüs gibiyim
Dut yemis bülbülüm,susmus gibiyim
albeni yanina, ya rasulullah
bas beni garina,ya habiballah
al beni yanina,ya rasulullah

Moderatörün son düzenlenenleri:

yadeller_

(( Müslümanlar Kardeştir ))
Administrator
Burası benim ikinci evim.Fırsat bulduğum zaman sürekli buradayım.
Burda olmak bana huzur veriyor.
Burdaki bütün üyeleri dua kardeşi ilan ettim ben kendime.Herkesin birbirine dua ettiği başka bir yer var mıdır diye düşünüyorum.
Yada oturduğum yerden başka nerede bu kadar geniş bir ortam,herşeyin bulunduğu aklınıza yaşam adına ne gelirse bulabiliriz ki diye düşünüyorum.
Ve şundan eminim buranın adı ne olursa olsun ben bigün burdan ayrılsam bile gönlüm hep burda olacak.

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
ahsensena canım burası anlatılmaz yaşanır:) o yüzden kimse bişi yazmıyo heral...
yadeller canım sana katılıyorum:)

en güzel yanı isteyen istediğini yazabilmesi :) yorumların sınırsız olması....