Kucuk Kiyamet

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Form basligi cemaat.olunca, malum ilk aklima bizim patalel cemaat geldi. Kendime sinir olmaya baladim.ama artik bende mi silicem ne stv yi. Baslik konu ne alaka demeyin, yazinin devamini okuyun:)

Stv de kucuk kiyamet diye bir dizi var. Bende bir izliyeyim dedim. Gezi olaylaro sonrasi camiyi kotu bir sekilde.kullanan gencler ve o esnada cekilen fotolar yayilmisti medyaya. Bizim cemaatte bu konuyu islemisler.
Medyaya yansiyanlarin tam tersiydi islenen konu. Camiye gencler guzelce giriyo ve o esnada camide olan hoca onlara yardim edip gencleri eve yolluyor. Camiyi temizliyor. Sabah kalktiginda.ise bazi gucler camiyi dagitmis ve bunu aksamki gencler yapmis gibi gosteriyor. Yani hukumet halki yanlis bilgilendirmis.
Dayanamadim tv yi degistirdim. Samanyolunu dogan grubu alack diye bir fisilti vardi. Acaba dogan grubu mu aldi diye dusundum. Yoksa gercekler nedir. O caminin gercek ima.iyla konusuldu mu acaba.
Ulkemde neler oluyo. Kim neye hizmet ediyor. Nerde nasil durmaliyim. Bir suru cevap belkenen sorular....

Rabbim fitne vd fesat ortamindan bizleri korusun. Fatihalarimizi kabul buyursun...

Konu başlatan Benzer konular Forum Cevap Tarih
ab_i_abisteni Cemaat ve Tarikatler 9