Moral ve Huzur Veren Sözler

hasancahit

Acemi Üye
Silver
Selamün aleyküm hayırlı akşamlarınız olsun.Çok güzel bir çalışma.Emeğinize sağlık.İpin ucunu bırakmak en güzeli yaşamak güzel.Dostça kalın.

M

Mi@d

Misafir
Amaaan! Olduğu kadar olsun canım.. Yarış beygiri miyiz? Gücümüzün yettiği kadar işimize bakalım .En güzeli nedir,biliyor musunuz? Sevdiklerinizi beklemede bırakmayın ve onları liste başı yapın.

ANI YAKALA CAN...
forumları araken buldum ve bana çok moral verdiğini düşünüorum.:)

M

mehmedimm

Misafir
Her gün kendinize biraz “sessiz zaman” ayırın. Yalnız olmanın ,ruhunuzu dinlemenin ve sessizliğin efsunlu havasını teneffüs etmeye çalışın. Özellikle Uyumadan önce sessiz kalmak , kainatın sonsuzluğunda düşüncelere dalmak, uykuya doğru gizemli kapılar açacaktır size.
tesekkur

umuda_revan

Acemi Üye
Silver
Bilmelisin ki hangi cesarete sahip olursan ol her şeye gücün yetmez. Bu yüzden sabırlı olmalısın can. Hayata tahammül etmelisin. Sonsuz hayatı kazanmak istiyorsan bu şart. Ne olursa olsun ümitsizlik yok. İnancını yitirmek yok. Hak’kın gösterdiği yolda yürümeye devam et. Bil ki yol O’nun, varlık O’nun, gerisi hep angarya!
allah c.c. razı olsun

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Neden bana böyle yapıyorlar?” sorusu yerine, “Bana ne öğretmek istiyorlar ?”sorusunu sorun kendinize...
bunu başarabilirsek sorunlar daha az olacaktır heralde...
ne güzel herkes kendine göre bir cümle bulmuş. güzel bi konuydu allah razı olsun...