Nefis çok şehvetlidir,

urfalımatematikçi

Tecrübeli Üye
Silver
#1
Nefis çok şehvetlidir, Yar İster, Eş ister, Flört İster, Aşk ister; nikâhla yetinmez, zinâya kayar, mahremi varken harama bakar, eşi varken metres tutar, camdan bakıp kaş göz eder, yuva yıkar, düğün basar, kız kaçırır, namus meselesinden silâh çeker, kan döker, can verir, can alır, kâtil olur. Halbuki namahreme bakmamak, doğru yoldan sapmamak, namusunu iyi korumak, şehvete esir, nefse köle, şey..tana maskara olmamak şart, farz, zaruri, zorunlu, mecburi.
ÇÜNKÜ TOPLUM DÜZENİ, AİLE NÎZÂMI, DîNİN KIVAMI, AHLÂKIN DEVAMI BUNA BAĞLIDIR... Flört haramdır ! Flört RABBE'e İsyandır ! FLört , mensubu olduğun Peygamberiii TebLiğ'e İHANETTİR !! FLört , başındaki Tesettür ayeti iLe ; daLga geçmektir ! FLört , adına taşıdığın her biri birer iffet , haya , Namus ! simgesi oLan ; Fatıma , Aişe , Sümeyye anneLerimize hakarettir ! Senin BesmeLe iLe YaratıLan Temiz eLin , Yüzün fLört iLe KirLenmemeLidir .. (!) '' Nikahsız '' TutuLmamaLıdır !!!

Yabancı bi kadına şehvetle bakanın gözlerine ateş doldurulup cehenneme atılır Lüzumsuz ve şehvetle konuşan her kelimesi için bin yıl cehennem vardır!
Onunla tokalaşan elleri ensesinden bağlanıp cehenneme sokulur.
 

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
#2
[TABLE="class: siyah_b, width: 520, align: center"]
[TR]
[TD="width: 15"][/TD]
[TD]21. Ey iman edenler! Şeytanın adımlarına uymayın. Kim şeytanın adımlarına uyarsa, bilsin ki o hayasızlığı ve kötülüğü emreder. Eğer Allah'ın size lütfu ve merhameti olmasaydı sizden hiçbiriniz asla temize çıkamazdı. Fakat Allah, dilediği kimseyi tertemiz kılar. Allah hakkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.

30. Mü'min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha nezihtir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır.

31. Mü'min kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar.
[TABLE="class: siyah_b, width: 520, align: center"]
[TR]
[TD="width: 15"]nursuresi....[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]