Üç üye; üç yorum...

Tutaste

Tecrübeli Üye
Silver
kalemcan; tanımıyorum:)

beytimukades; tanımıyorum
kardeşlerimiz aktif olurlarsa kendileri hakkında yorum yapabiliriz:)

Bekkain :d seni nasıl anlatıyım güzel insan, sitenin büyümeyen bıcırığı, hayatı çok fazla umursamayan insanlarla hep iyi diyaloglar kurmaya çalışan ve keskin zekalı şeker biri:)

Şimdi ben soruyorum:)

Tutaste
t-bircan
Gönül Sizim

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Tutaste : in mi, cin mi anlamadım:D
t-bircan: alışıyor kardeşimiz...
Gönül Sizim : her an her şey olabilir :D

koçak
((meftun))
yadeller

*hazan_yeli*

Tecrübeli Üye
Silver
konu ve yorumları güzel olan bir kardeşimiz gözü üsteymenlikte olan ve sonunda muradına erende diyebiliriz:)

Gülevuslat
M.eminokumuş
vetabisi ben hazan_yeli:)

ZiLaN_21

Tecrübeli Üye
Silver
konu ve yorumları güzel olan bir kardeşimiz gözü üsteymenlikte olan ve sonunda muradına erende diyebiliriz:)

Gülevuslat
M.eminokumuş
vetabisi ben hazan_yeli:)

aaa benim mi gözüm üsteğmenlikte ben istemedim ki kendi geldi:p yorumun için teşekkürler sabreden derviş muradına ermiş demi ama bende yazdım yazdım üsteğmen oldum hakettim yani:eek:

gülevuslat: henüz tanışmadık ama forumdan takip ettiğim kadar güzel konular ve samimi yorumlar yapan biri :eek:

M.eminokumuş: yine aynı şekilde tanıdığım kadarıyla hem bilgilendirici hemde güzel konular paylaşan bir abi üstelik aktif bir üye en önemlisi bu :eek:

ve tabisi ben hazan_yeli: sen sempatik paylaşımcı ve yardım sever en önemlisi bana yardımcı olan bi ablamsın:cool: ilk geldiğimde önce senle tanışmıştık sıcak ve sevgi dolu kalbin var banada bi yer açtığını düşünüyom(yada şımarıyorum:p)

sizinle tanıştığıma mutluyum eminim sizde memnunsunuzdur yani inş.:eek:

sıra bana geldi

bekkain
elifnur
el_Emin

hadi tanıyanlar yorum yapsın :))))

*hazan_yeli*

Tecrübeli Üye
Silver
ve tabisi ben hazan_yeli: sen sempatik paylaşımcı ve yardım sever en önemlisi bana yardımcı olan bi ablamsın:cool: ilk geldiğimde önce senle tanışmıştık sıcak ve sevgi dolu kalbin var banada bi yer açtığını düşünüyom(yada şımarıyorum:p)

doğru düşünüyorsun aynı beni tarif etmişsin:)ama sende ölesin :)şımarıyorum konusunada daha karar veremedim:):):)

bekkain
sitemizin en meraklı modlarında birtanasi aynı zamandada demirbaşı olmazsa olmazlarından yani arada kayboluyor ama vneden acep:)

elif nur ara sıra girip konuları düzenleyen ruh gibi bi görünüp bi kaybolan ama siteye girdiğim günden beri sürekli burda olan vefalı bir arkadaşımız

el emine gelince onu kızdırmayın yeter yoksa kimsenin tavuğuna kış demez:)
ama kızdırmışsanız bir kaç gün gözüne gözükmeyin bu bir tavsiye:)

bekkaini birde başkasından dinleyelim bakalım merak ettim :)
kader54
yakamoz pırıltısı

Moderatörün son düzenlenenleri: