Üç üye; üç yorum...

El-Emin

Tecrübeli Üye
Administrator
Bekkain : Hem ailesine hem çocuklarına hem buyuklerine bakmakla keyif alan ve onlara en iyi şekilde yemekler hazırlayaaannn :))) ama çocuklardan fırsat bulupta pc başına geçerse sitemizde faydalı konular açarak bizleri bilgilendiren, hareketli neşeli bir kardeşimiz. Bizleri yalnız bırakmadığı için sitemizde yetkilerini en iyi şekilde kullandığından Allah razı olsun...

Kader54 : ben kendimi bildim bileli ve kader54 tanıdım tanıyalı eskiden haturlarsanız cuz cuz dağıtıyorduk hatimleri. O zamanlar kader54 annesi rahatsızlanmıştı sanırım. Burdan bir hatim gönderdik dualar ettik sonra bir şifa buldu inşallah. Kader54 kardeşimizde o gun bugun her zaman cuzlerde yer aldı şimdi hatim grubunda vazifeyi tamamladı. Kendisi aynı zamanda mod kardeşimizdir. Çok nadiren gelip gitsede paylaşımları oldukça dikkat çekici...

Yakamoz Pırıltısı : Hey gidi ablam heyy :) kız sen ne şeker ablasın. Yakamoz ablacığımda beni kıramayan bazen kızan yaa bana kızabilenlerde var demekki ne buyuk cesareeett :) Eee abla kardeş olmak malum oldum mu kavga gurultulerde olmuyor değil. Bu kardeşimizede çok dua ediyorum. Aslında bana her selam verene her tanıştığım her diyalok kurduğum kardeşlerime dua ediyorum.
Selamın üzerimizde hakkı olduğunu bilirsek, üzerimizde hakkı olanların kendilerine geçmişlerine de dualadım sen kabul eyle dediğimiz anda iş noktalanır arkadaşlar. Ama yakamoz ablacığım tanıdığım en iyi güvenilir hem abla hem arkadaş.

Ehh benim diyeceklerim bu kadar...

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
ben bu yorumları nasıl görmemişim. ablama hazanıma emin kardeşime teşekkür ederim..
e be emin isim vermemişsin iki döktürim :9
isimler hakkında yorum yapıcaz arkadaşlar

ali25
güllerevurgunum
futbolcu

serhad55

Çalışkan Üye
Silver
ben bu yorumları nasıl görmemişim. ablama hazanıma emin kardeşime teşekkür ederim..
e be emin isim vermemişsin iki döktürim :9
isimler hakkında yorum yapıcaz arkadaşlar

ali25
güllerevurgunum
futbolcu
Aman ne güzel bir konu, güncelleyenin ellerine sağlık, teşekkürler bekkain.
Ben şu ana kadar bütün kardeşlerimizi hoş, samimi, candan buldum.
Kısa süredir daimi olduğumdan asıl yorumları daha kıdemli kardeşlerimize bırakıyorum :)
sanırım pek yakında bu konuya daha güzel yorumlarla iştirak edeceğim ama..hele bir tanıyayım hepinizi :)

ALİ kardeşimizi konular ve cevaplardaki irtibatlarımızdan dolayı çok samimi, yardımsever,
alçakgönüllü bulduğumu söylemeden geçemeyeceğim ama.

Allah c.c. hepinizden razı olsun.

evet..buyurunuz, bekkain kardeşimizin verdiği isimlere yorumlarınız;

ali25
güllerevurgunum
futbolcu

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
ALI25 nikli okuyan ve arastiran tek bildiklerini ile yetinmek isteyen bir kisi olur.

Güllere Vurgunum nikli üyeyi tanimiyorum burda yeni oldugum icin cok kisileri tanimamaktayim.

Futbolcu nikli üye benim bir caliskan ve efendi kardesim olur.

Moderatörün son düzenlenenleri:

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
teşekkürler yorumlar için. birebir tanımaya gerek yok, açılan konu ve yorumlarına göre kişileri bizde yorumlayacağız. ali abi yorumlacak kardeş yazmamışsın
mesela böyle
ali25 bilgili, kimseyi kırmadan yorum yapan, olgun bir şahsiyet
güllerevurgunum gel-gitleri yaşayan, yaşamı seven bir kardeşimiz
futbolcu futbolu seven biri heral ::)

sıradaki isimler

sell
müctehid
serhad​

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
teşekkürler yorumlar için.birebir tanımaya gerek yok,açılan konu ve yorumlarına göre kişileri bizde yorumlayacağız.ali abi yorumlacak kardeş yazmamışsın mesela böyle ali25 bilgili,kimseyi kırmadan yorum yapan,olgun bir şahsiyet güllerevurgunum gel-gitleri yaşayan,yaşamı seven bir kardeşimiz futbolcu futbolu seven biri heral::)

Eline saglik sen sag ol bu yazin icin Bekkain estahfurullah.

Aklima bir söz var idi o geldi türkiye´de güzel bakan güzel görür diye.

Sunu ilkönce bir arz edeyim bilmedigim bir sey olsun konusmakta ve yapmakta istemem bundan yüce rabbime siginirim suanda konu sahsiyet olan filan kisi de olsa tek bildigim ile yetinmek isterim.

ALI25

Çalışkan Üye
Silver
sell:Caliskan ve efendi isini iyi yapan bir insan olur.

müctehid: Efendi ve insanlarla iyi gecinen kendi bilen birisi olur.

serhad: Efendi ve birseyler yapmak icin azimli davranan kendi bilen olgun insan olur.

serhad55

Çalışkan Üye
Silver
Estağfirullah ne biliyoruzki ALİ efendi :)
ama azimlilik doğru, lakin forum sitemizde çooook eski ve faal üyelerimiz kayıp bu beni üzüyor..

Zilan
Yare sevdalı
Tutaste

diyorum ben
:)
...ve yorumları bekliyoruz..

serhad55

Çalışkan Üye
Silver
Serhad abi kimbilir neden gelmiyorlar o cok eski olanlar isleri mi cok hastalar mi gelmek icin musaid mi degiller?.
Kimbilir neden bilemiyoruz ancak bildiğim bir şey varki Manevi forum sitelerinin değeri tartışılmaz.

konumuza gelelim şimdi :)
ben tekrar ediyorum;

1) Zilan
2) Yare sevdalı
3) Tutaste

diyorum ben
:)
...ve bu kardeşlerimizi nasıl bilirsiniz? yorumları bekliyoruz..