(YENİ OYUN) Yakbul Salonu sıra kimde?

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
Selamün Aleyküm kardeşler.. sonunda gelebildim değil mi:eek:... çalıştığım için pek giremiyorum internete.. bu aralarda biraz rahatsızım.. o yüzde giremedim.. Adım şefika konyalıyım çanakkale de oturuyorum yeni evliyim.. annesini 9 aydır görmeyen gariban bi kulum işte..
çok geçmiş olsun kardeşim. evet fazla özeline girmeye gerek yok. sen bakma soru sprduğumuza :) öylesine soruyoz işte:D...
vakit buldukça bekleriz.yuvan huzur dolsun inşallah. zamane fitnelerinden uzak olsun ...

evet bende zehirli balı merak ettim. niye bu nınc yaw. bal hiç zehirli olur mu. .Gerçi insan eli değmişse olur ...

zehirli ball

Acemi Üye
Silver
selamun alekkum.sanal kardeşler beni merak mı etmişler :D hatırı sayılır bir durum hatırlanmak. ne mutlu bana . ders çalışıyorum çok yoğun olarak. kpss ye hazırlanıyorum. bu yüzden pek nete giremesemde neler olup bittiğini, sitedeki çalışmaları takip ediyorum. tekrar teşekkür ederim ismimi anmanızdan dolayı. dualarıma misafir ettim sizi sizde mahrum etmeyin dualarınızda bizi. Allaha emanet...

zehirli ball

Acemi Üye
Silver
Bu arada bekkanin kardeşim balın zehirlisi olur tabi . Ağzına şeytan günahla bir bal çalar tadı hoşuna gider. Ve sürekli isterSin ama o balın seni hem dünyada hemde ahirette zehirleyeceğini bilemezsin . Yada bilirsinde inandığın gibi yaşamadığın için yaşadığın gibi inanmaya başlarsın . Kısaca kalbi öldüren zehirli baldan tada tatlı mübarek bir şerbet gerekli bize . Selametle.

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
inşallah kardeşim inşallah.
yaw sende devamlı ders çalışıyon. genelde mesjların ders çalışıyom ,yoğumuö..cümleleriyle bitiyo..
Rabbimin emrini en iyi yerine getiren sensin galiba:) oku.. kardeş, oku...

bekkain

diyâr-ı gurbet
Süper Moeratör
nidesi merak ettim. yaw ,ne zamandır girmiyo. nerelerde acep, yaşıyo mu, yaşıyosa ses verse nasıl olur acep :)

*hazan_yeli*

Tecrübeli Üye
Silver
ederız tabıkı ama önce kendini bize alıştıracan hergün seni burda görmeye alışacaz sonra bi baktık rabia yok iki gündür diyecz el birliğiyle bulacz inşallah:)ama sen yinede kaybolma ne olur ne olmaz dünya hali:)